• Klientu atbalsta serviss

  17
  roadside
  Palīdzība

  uz ceļa

  MAP (Mitsubishi Motors Assitance Paskage - Mitsubishi Tehniskās Palīdzības Programma) ir palīdzības programma, kas ir izstrādāta ar mērķi, lai Jums un Jūsu pasažieriem būtu minimālas neērtības gadījumā, ja Jums rastos problēmas ar automobili Latvijā vai ārvalstīs. Visiem jaunajiem automobiļiem ir 5 gadu bezmaksas MAP pakalpojumi, kurus var saņemt jebkurā Mitsubishi pilnvarotajā servisa centrā visā Eiropā.

  Mitsubishi tehniskā palīdzība Latvijā
  Tālr. 80 001 055

  Mitsubishi tehniskā palīdzība Latvijā
  Tālr. +371 80 001 055


  MAP strādā 24 stundas dienā, 7 dienas nedēļā un nodrošina tehnisko palīdzību, kura ir:

  - Ātra un efektīva;
  - Piemērojama visām situācijām;
  - Pieejama visā Eiropā (skatīt garantijas grāmatiņā).

  MAP palīdzība: 

  - Taksometra pakalpojumi (ja līdz jūsu mājai mazāk par 50km).
  - Cits automobilis. Lai jūsu rīcībā būtu transporta līdzeklis, kamēr jūsu automobilis ir remontā, ilgākais - 2 darba dienas. Ja jūs esat tālāk nekā 50km no mājām, automobilis tiek nodots jūsu rīcībā uz 5 darba dienām. Lūdzam ņemt vērā, ka pastāv nomas izdevumi (apdrošināšana, degviela un papildus izdevumi). 
  - Tūristu klases dzelzceļa vai avio biļete (tiks nodrošināts, ja esat tālāk nekā 50km no mājām).
  - Viesnīca. Tiks nodrošināta līdz 4 naktīm, ja jūs esat tālāk nekā 50km no mājām. Viesnīcas pakalpojumi ir atkarīgi no to pieejamības konkrētajā vietā. 
  - Rezerves daļu piegāde. Ja jūsu automobilis ir salūzis ārvalstīs, kura nav nepieciešamās rezerves daļas, MAP ar Mitsubishi dīleru starpniecību atradīs un piegādās rezerves daļas no citas valsts (MAP apmaksā tikai piegādes izdevumus).   Vienmēr pārliecinieties, lai dodoties ceļā līdzi būtu garantijas grāmatiņa, lai jebkurā valstī to nepieciešamības gadījumā varētu uzrādīt. Lūdzam atcerēties, ka MAP bezmaksas pakalpojums ir spēkā 5 gadus pēc reģistrācijas datuma! 

   

 • Servisa_bloks_latvian

Sazināties ar dīleri par servisu