• Outlander MY16:

  Loading

  Cena

  55.440,00€

  Outlander PHEV Instyle Plus Safety Pack 2.0 l 4WD 16V DOHC MIVEC Plugin Hybrid

  Aktuālā cena 55.440,00€

  Cena norādīta EUR iekļ. PVN 21%

  0 PRODUCTS IN COMPARISON

  Close

  You Cannot Select More Than 5 Cars

uzzināt vairāk
 • Lejupielādes

Outlander PHEV apskats
 • JAUNA DIZAINA KONCEPCIJA

  Dynamic Shield

  Dinamiskais vairogs

  Jaunā Mitsubishi Motors automobiļu priekšdaļas dizaina koncepcija „Dinamiskais vairogs” ir ieguvusi Pajero un Lancer Evolution nākamās paaudzes funkcionalitāti. Melnā centrālā daļa izstaro spēku un veiktspēju, to no abām pusēm un apakšas ieskauj izteiksmīgs cilvēka un mašīnas aizsardzības simbols.   

  The Outlander PHEV's Embodiment of Dynamic Shield

  Outlander PHEV – „Dinamiskā vairoga” iemiesojums

  Lielā, melnā priekšējā maska rada sportiskuma sajūtu, tā ir ieskauta no trim pusēm – no kreisās un labās puses, kā arī no apakšas – lai radītu aizsargājošu „vairogu”.


  Pretēji iepriekšējam dizainam, kas atsaucās uz „apkārtējo vidi” un „modernām tehnoloģijām” un bija izsmalcināts, nekļūstot nomācošs, šīs drosmīgās izmaiņas mērķis bija dinamiska interpretācija, kas Mitsubishi būtību koncentrētu automobiļa priekšplānā. Tas iezīmē pagrieziena punktu, aiz kura dizains attīstās kā līdzeklis Mitsubishi Motors klātesamības sajūtas pastiprināšanai.


  Front grille available in dark and chrome and piano black

  Priekšējā reste pieejama ar tumšu un hromētu apdari, kā arī Piano Black krāsā

  Priekšējā reste, kuras centrālo melno daļu ieskauj bamperu gali, izstaro jaudu un veiktspēju. Hromētie akcenti sānos demonstrē šī premium klases apvidus automobiļa spēku un izsmalcinātību.

  A Design that only PHEV can pull off

  Dizains, kuru pilnībā nodemonstrēt spēj vien PHEV modelis

  OUTLANDER PHEV konceptautomobilis ir kļuvis līdzīgāks apvidus automobiļiem, tādēļ tā priekšējās apakšdaļas aizsardzībai izmantots apvidus automobiļiem raksturīgāks dizains – liela sudrabkrāsas apakšdaļas aizsargplāksne. Lai panāktu izskatu, kas uzsver ne tikai priekšdaļas spēku, automobiļa apakša ir vienmērīgi melna, bet virsbūves sānos izmantotas aizsarguzlikas.

  LED daytime running lamps (LED DRL) / position lamps

  LED priekšējie lukturi un LED dienas gaitas (LED DRL)

  LED priekšējie lukturi un LED dienas gaitas lukturi padara automobili pamanāmāku, tādējādi uzlabojot drošību, turklāt tie piešķir automobiļa dizainam īpašu eleganci.

  Rear Design

  Aizmugurējās daļas dizains

  Automobiļa priekšdaļā lukturi un reste rada platuma sajūtu, un atbilstoši tam līdzīga platuma un stabilitātes sajūta ir radīta arī aizmugurējā daļā. Iepriekšējiem modeļiem tika izmantots dizains, kas beidzās sānos, savukārt jaunajā modelī virsma aptinas ap spārniem, radot platuma sajūtu.

  Super wide LED rear combination lamp extends to the tailgate

  Kombinētie aizmugurējie LED lukturi

  Kombinētie aizmugurējie LED lukturi uzlabo drošību un izskatu.

  Shark fin type antenna

  Haizivs spuras formas antena

  Lai vairotu sportiskumu un izsmalcinātību, pieejama haizivs spuras formas antena.

  Silver skid plate

  Sudrabkrāsas apakšdaļas aizsargplāksne

  Sudrabkrāsas apakšdaļas aizsargplāksne uz aizmugurējā bampera izstaro stabilitāti un rada robusta apvidus automobiļa izskatu.

  FUNKCIONĀLS DIZAINS

  Aerodynamic design

  Aerodinamisks dizains

  Pateicoties daudziem eksperimentiem vēja tuneļos, OUTLANDER PHEV izceļas ar lielisku aerodinamiku un pievilcīgu ārējo dizainu. Šāda aerodinamika nodrošina lielāku degvielas ekonomiju, mazāku CO2 izmešu daudzumu un lielisku stabilitāti, braucot lielā ātrumā.  

  Wheels

  Diski

  Melni un sudrabkrāsas divtoņu 18" vieglmetāla diski padara automobiļa veidolu vēl sportiskāku.

  Electric tailgate

  Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis

  Bagāžas nodalījuma durvis iespējams atvērt un aizvērt automātiski, izmantojot pogu, kas novietota pie autovadītāja sēdekļa.

  JEBKURĀ VIDĒ IEDERĪGS DIZAINS

  A design suited to city driving

  Dizains, kas piestāv pilsētai

  Tāpat kā enerģiskajā un spēcīgajā priekšdaļā, arī priekšējos un aizmugurējos lukturos ir izmatotas LED diodes, radot modernas izsmalcinātības sajūtu, kas piestāv braukšanai pilsētā.

  A design that also shines outdoors and off road

  Dizains, kas izceļas arī brīvā dabā un bezceļos

  Dzīvīgais dizains, kas Mitsubishi būtību noliek centrālajā vietā, ir Pajero un Lancer Evolution funkcionālo īpašību mantotājs – tas izskatās labi gan brīvā dabā, gan bezceļos.

 • IZCILS INTERJERS

  Outlander PHEV interior v1

  Plašums, komforts un jauni uzlabojumi

  Satveriet jauno 4-spieķu stūri ar ādas apdari, izbaudiet izsmalcināto interjeru ar uzlaboto viduskonsoli, dekoratīvo apdari, grezno aprīkojumu un daudz ko citu. Sēdekļi ir rūpīgi apdarīti ar augstākās kvalitātes materiāliem, aizmugurējo sēdekļu atzveltnes ir nolokāmas, lai pielāgotos jūsu dažādajām bagāžas pārvadāšanas vajadzībām.

  SĒDEKĻU APDARE

  Black leather

  Melna āda

  * Ādas sēdekļu apdarē ietilpst sintētiskā āda sēdekļu sānos, aizmugurē un galvas balstos (kā arī aizmugurējā centrālā roku balsta sānos, durvju roku balstos un durvju apdarē).

  Dark brown leather

  Tumši brūna āda

  * Ādas sēdekļu apdarē ietilpst sintētiskā āda sēdekļu sānos, aizmugurē un galvas balstos (kā arī aizmugurējā centrālā roku balsta sānos, durvju roku balstos un durvju apdarē).

  Comfort Tech (C-TEC)

  Comfort Tech (C-TEC)

  * Funkcionāls materiāls, kas ekstrēmās temperatūrās pārāk nesakarst un neatdziest.

  Door trim

  Durvju apdare

  Sēdekļu un durvju apdares šuves rada izteiktāku dziļuma sajūtu. Logu slēdži Piano Black krāsā un melnie, teksturētie ornamenti piešķir interjeram izsmalcinātāku izskatu.

  Steering wheel

  Stūre

  Stūrei ir jauns 4-spieķu dizains un gludas, augstas kvalitātes ādas apdare ciešam satvērienam, kā arī hromēti dekori un sudrabkrāsas šuves.

  Centre console

  Viduskonsole

  Viduskonsole ar melnu, teksturētu ornamentu un sudrabkrāsas apmalēm ir platāka un augstāka nekā premium klases automobiļos.

  MĒRINSTRUMENTU PANELIS

  Energy usage indicator

  Elektroenerģijas patēriņa indikators

  Cik taupīgi jūs braucat? Par to jūs informē elektroenerģijas patēriņa indikators, ar rādītāju norādot uz zonām Power, Eco vai Charge.

  Charge and save

  Uzlādējiet un taupiet

  Jūs varat kontrolēt akumulatora lietojumu, vien nospiežot pogu. Nospiediet CHRG, lai lādētu akumulatoru caur dzinēju. Nospiediet SAVE, lai samazinātu akumulatora elektroenerģijas patēriņu.

  ECO Score

  ECO Score

  Uzrāda, cik dabai draudzīga ir jūsu braukšana. Jo vairāk zaļo lapiņu, jo labāk.

  ECO Mode Control

  ECO Mode 

  Nospiediet šo pogu, lai efektīvāk izmantotu elektromotorus, dzinēju, gaisa kondicionieri un 4WD sistēmu.

 • RĪTDIENAS EFEKTIVITĀTE JAU ŠODIEN

  Experience the power of gliding

  Braukšana kā planējot

  1. Twin Motor 4WD un S-AWC sistēmas
   Uz priekšējās un aizmugurējās ass atsevišķi uzstādīti elektromotori piedāvā neticami atsaucīgu 4WD sistēmas darbību, savukārt S-AWC sistēma nodrošina izcilu stabilitāti un intuitīvu, vienmērīgu vadāmību.
  2. 2.0 litru dzinējs
   Jaudīgais un īpaši efektīvais dzinējs samazina CO2 izmešu daudzumu.
  3. Ģenerators
   Augstas veiktspējas ģenerators pārveido dzinēja jaudu par elektrību, lai uzlādētu akumulatoru un nepieciešamības gadījumā palīdzētu elektromotoriem.
  4. Priekšējā elektromotora PDU sistēma un aizmugurējā EMCU sistēma
   Šīs inteliģentās kontrolierīces garantē augstāku elektroenerģijas efektivitātes līmeni un optimālu elektromotoru kontroli, acumirklī nodrošinot maksimālo griezes momentu, kas ir pat spēcīgāks nekā 3,0 l benzīna dzinējam.
  5. Akumulators
   Akumulators ir novietots zem grīdas, lai palielinātu salona telpu un pazeminātu smaguma centru uzlabotai drošībai un vadāmībai.

  PHEV's efficiency

  PHEV sistēmas efektivitāte

  Novatoriskā Plug-in Hybrid EV sistēma ir ārkārtīgi efektīva. Izbaudiet neticami klusu braukšanu elektriskajā režīmā, nepatērējot degvielu un neradot CO2 izmešus. Vai ieslēdziet hibrīda režīmu, lai nobrauktu vēl lielākus attālumus ar zemu izmešu līmeni un nieka 1,8 l degvielas patēriņu uz 100 kilometriem kombinētajā ciklā. Jūs pat varat braukšanas laikā ražot elektrību, lai uz attālākiem galamērķiem nokļūtu ar pilnīgu pārliecību.

  Electric driving

  Elektromobiļa piedziņas režīms: tiek izmantota tikai elektroenerģija.


  Divi motori nodrošina nepieciešamo jaudu, izmantojot akumulatora elektroenerģiju, netērējot degvielu un neradot CO2 izmešus. Šis režīms ir kluss, tīrs un jaudīgs, jo īpaši uzsākot braukt un palielinot ātrumu. Maksimālais ātrums šajā režīmā ir 120 km/h.

  Hybrid driving

  Sērijveida hibrīdpiedziņas režīms: elektroenerģija + papildu jauda no dzinēja.


  Divi elektromotori nodrošina nepieciešamo jaudu, izmantojot dzinēja radīto elektroenerģiju. Dzinējs ģenerē elektroenerģiju, kad akumulatora uzlādes līmenis ir zems un kad nepieciešama lielāka jauda, lai palielinātu braukšanas ātrumu vai uzbrauktu kalnā.

  Hybrid driving

  Paralēlās hibrīdpiedziņas režīms: dzinēja jauda + papildu jauda no elektromotoriem.


  Dzinējs nodrošina nepieciešamo jaudu, braucot ātri, piemēram, uz autoceļiem. Kad nepieciešama papildu jauda, to nodrošina elektromotori.

  Regenerative braking level selector

  Reģeneratīvā bremzēšanas sistēma

  Kad automobilis samazina braukšanas ātrumu, motori darbojas arī kā ģeneratori, radot elektroenerģiju, ar kuru uzlādēt akumulatoru Pie stūres novietotais slēdzis ļauj iestatīt kādu no 6 reģeneratīvās bremzēšanas sistēmas līmeņiem.*
  * Izņemot gadījumus, kad darbojas adaptīvā kruīza kontroles sistēma ( Adaptive Cruise Control (ACC))

  EKONOMISKAS BRAUKŠANAS ATBALSTA SISTĒMA

  ECO Drive support system

  ECO score 

  Uzrāda, cik dabai draudzīga ir jūsu braukšana. Jo vairāk zaļo lapiņu, jo labāk.

  ECO Drive support system

  ECO mode

  Nospiediet šo pogu, lai efektīvāk izmantotu elektromotorus, dzinēju, gaisa kondicionieri un 4WD sistēmu.

  ECO Drive support system

  Vienkārši padomi, lai braukšanu padarītu maksimāli ekonomisku un videi draudzīgu.

  UZLĀDE

  Charging

  Uzlāde

  VIEGLA UZLĀDE MĀJĀS UN BRAUCIENU LAIKĀ
   Lai uzlādētu akumulatoru, vienkārši pieslēdziet savu OUTLANDER PHEV mājas elektrības kontaktligzdai. Varat uzlādēt akumulatoru aptuveni piecu stundu laikā*, kamēr guļat, izmantojot borta lādētāju un lādēšanas kabeli. Vai izvēlieties ātro lādētāju, lai uzlādētu akumulatoru vien 30 minūšu laikā (līdz 80% tilpumam) speciālajos akumulatoru uzlādes punktos. Uzlādes statuss tiek ērti attēlots mērinstrumentu panelī.
  *Ar 230V/10A elektrības padevi. 6,5 stundas ar 230V/8A elektrības padevi.

  Regular charging

  Standarta uzlāde

  Ērti lādējiet akumulatoru mājās.

  Quick charging

  Ātrā uzlāde

  Kad esat ceļā, izmantojiet ātro lādētāju, lai ietaupītu laiku.

  Public charging

  Speciālie uzlādes punkti

  CHAdeMO mājaslapā http://www.chademo.com/wp/ var iepazīties ar CHAdeMO in Europe ikmēneša jaunumiem par CHAdeMO lādētājiem speciālajos uzlādes punktos.

  KOMFORTS

  ĒRTA, STABILA BRAUKŠANA

   
  Reduced body vibration

  Samazināta virsbūves vibrēšana

  Lai nodrošinātu gludāku gaitu, tika samazināta virsbūves vibrēšana, pazeminot akumulatora bloka un aizmugurējā elektromotora vibrēšanu, ko radīja ceļa troksnis un vibrācijas.

  Riding comfort, driving stability

   

  Palielināta virsbūves stingrība un pārveidots priekšējās piekares šķērsstienis nodrošina stabilāku gaitu un atsaucīgāku vadāmību.

  Riding comfort, driving stability

  Virsbūve

  Virsbūves stingrība tika palielināta, pastiprinot piekares stiprinājumu vietas, kas ļāva nodrošināt arī precīzāku piekares darbību.

  Front suspension

  Priekšējā piekare

  Priekšējās piekares stiprinājumi ir stingrāki, tādējādi stūre un piekare precīzāk reaģē uz autovadītāja komandām.

  Rear suspension

  Aizmugurējā piekare

  Aizmugurējo amortizatoru cilindri ir lielāki stabilākai gaitai. Optimizētas amortizēšanas īpašības uzlabo arī braukšanas stabilitāti.

   
 • Experience the power of gliding

  Braukšana kā planējot

  Klusāks par klusu. Nesalīdzināmi stabils. Pateicoties spēcīgajam griezes momentam un stabilitātei, ko nodrošina Twin Motor 4WD un S-AWC sistēmas, jaunais OUTLANDER PHEV uz ceļa piedāvā izbaudīt mierīgo un relaksējošo planēšanas sajūtu. Tā ir īpaši patīkama sajūta, kas vairo prieku ikvienā braucienā.

  VIENMĒRĪGA GAITA

  Black leather

  Vienmērīga gaita

  Tikai elektriskais automobilis ar divu elektromotoru piedziņu spēj nodrošināt tik vienmērīgu gaitu un paātrinājumu. Modernā, iebūvētā kontroles sistēma piedāvā precīzu vadāmību un augstu veiktspēju, kas padara jūs par labāku autovadītāju. Uz elektrosistēmu balstītā PHEV sistēma ļauj braukt galvenokārt ar elektromotoru, lai jūs varētu izbaudīt garus braucienus ar vienmērīgu un gludu gaitu bez ātruma pārnesumu maiņas radītajiem grūdieniem.

  Dark brown leather

  S-AWC (Super All Wheel Control) sistēma

  Šī iebūvētā kontroles sistēma, kas pieejama vienīgi uzņēmumā Mitsubishi Motors, piedāvā neticamu jaudu un kontroli. Optimāli pārvaldot stabilitātes sistēmu AYC (Active Yaw Control), bremžu pretbloķēšanas sistēmu ABS (Anti-lock braking system) un aktīvo stabilitātes kontroli ASC (Active Stability Control) ar vilkmes kontroli TCL (Traction Control), tā nodrošina pilnu Twin Motor 4WD sistēmas potenciālu, nemazinot drošību, komfortu vai degvielas efektivitāti. Kad vēlaties, varat nospiest pogu 4WD LOCK, lai simulētu centrālā diferenciāļa nobloķēšanu un optimāli sadalītu griezes momentu starp visiem četriem riteņiem uzlabotai vilkmei un stabilitātei.

  Twin motor 4WD

  Twin Motor 4WD sistēma

  Lieljaudas elektromotori, kas uzstādīti atsevišķi uz priekšējās un aizmugurējās ass, pēc nepieciešamības acumirklī nodrošina griezes momentu iespaidīgi atsaucīgai, tomēr vienmērīgai 4WD sistēmas darbībai.

  4WD Lock switch

  4WD Lock slēdzis

  Režīms NORMAL optimizē uz priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem novadīto dzinējspēku. Lai nodrošinātu labāku vilkmi, ar viduskonsolē novietoto pogu ieslēdziet režīmu 4WD LOCK, kas sadala griezes momentu un ierobežo riteņu izslīdēšanu.

 • DROŠĪBAS SISTĒMAS

  Technology for peace of mind

  Tehnoloģijas Jūsu sirdsmieram

  Drošība ir būtisks faktors, kas ļauj autovadītājam izbaudīt patiesu braukšanas prieku. OUTLANDER PHEV ir aprīkots ar daudziem drošības elementiem, lai nodrošinātu autovadītājam un pasažieriem visaugstāko drošības līmeni.

  Euro NCAP 5-Star

  Euro NCAP 5 zvaigznes

  OUTLANDER PHEV ir saņēmis augstāko novērtējumu - 5 zvaigznes - Euro NCAP drošības testos.

  AKTĪVĀ DROŠĪBA

  Adaptive cruise control system (ACC)

  Adaptīvā kruīza kontroles sistēma (ACC)
  1. Priekšā nav citu automobiļu  
  Automobilis brauc ar noteiktu iestatīto ātrumu

  Adaptive cruise control system (ACC)

  Adaptīvā kruīza kontroles sistēma (ACC)
  2. Priekšā ir cits automobilis  
  Sistēma saglabā noteiktu attālumu līdz priekša braucošajam automobilim

  Adaptive cruise control system (ACC)

  Adaptīvā kruīza kontroles sistēma (ACC)
  3. Priekšā ir cits automobilis (samazina ātrumu/apstājas)

  Ja priekšā braucošais automobilis samazina ātrumu vai apstājas, ACC sistēma automātiski samazina Jūsu automobiļa ātrumu vai apstādina to

     
  Adaptive cruise control system (ACC)

  Adaptīvā kruīza kontroles sistēma (ACC)
  ACC indikators

  FRONTĀLĀS SADURSMES NOVĒRŠANAS BREMŽU SISTĒMA (FCM)

   
  FORWARD COLLISION MITIGATION SYSTEM (FCM)

  Palīdz izvairīties no frontālām sadursmēm un samazina bojājumus, ja sadursme ir neizbēgama. 

  Piezīme:  
  ACC un FCM uztveršanas un kontroles funkcijas ir tikai papildu elementi. Lūdzu, brauciet uzmanīgi un braukšanas laikā nekad nepaļaujieties tikai uz šīm funkcijām. ACC un FCM atsevišķās situācijās var neaktivizēties. Lūdzu, rūpīgi izlasiet lietošanas instrukciju un ņemiet vērā šos ierobežojumus. ACC un FCM darbojas, kad jūsu automobiļa priekšā ir cits transportlīdzeklis. To funkcijas nav paredzētas motociklu un gājēju uztveršanai, taču atsevišķās situācijās tie var tikt uztverti, un funkcijas tiek aktivizētas. Ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar vietējo Mitsubishi Motors dīleri/izplatītāju, lai iegūtu plašāku informāciju.

  Danger of collision

  1. Sadursmes risks
   Brīdinājums + bremzēšanas palīgsistēma

  High danger of collision

  2. Augsts sadursmes risks  
  Brīdinājums+automātiska bremzēšana

  Extremely high danger of collision

  3. Ļoti augsts sadursmes risks  
  Brīdinājums + “spēcīga” automātiska bremzēšana

  CM indication on multi-information display

  FCM indikators

  JOSLU ŠĶĒRSOŠANAS BRĪDINĀJUMA SISTĒMA (LDW)

  LANE DEPARTURE WARNING (LDW)

  Ja automobilis sāk izbraukt no savas joslas, autovadītājs tiek brīdināts ar gaismas un skaņas signāla palīdzību.

  LDW indication on multi-information display

  LDW indikators

  Multi around monitor

  360º kameru attēls

  Automobiļa priekšā, aizmugurē un sānos novietoto kameru (tai skaitā panorāmas kameras) uzņemtie attēli ekrānā var tikt attēloti dažādās kombinācijās, lai ļautu jums saskatīt, kas ir aklajās zonās, un palīdzētu drošāk novietot automobili stāvvietā.

  Ultrasonic misacceleration Mitigation System (UMS)

  Ultraskaņas nejaušas akselerācijas novēršanas sistēma (UMS)

  Lai palīdzētu izvairīties no sadursmēm, kamēr novietojat automobili stāvvietā, gadījumā, ja priekšējie vai aizmugurējie sensori uztver tuvumā esošu objektu, tiek atskaņots skaņas signāls un uzrādīts brīdinājums. Ja jūs nejauši pēkšņi nospiežat akseleratora pedāli, tiek kontrolēta arī elektromotoru darbība.

  Elektromotoru kontrole:  
  Braucot ar ātrumu 0-10 km/h (transmisija nav N vai P pozīcijās)
  Kad aptuveni 4 m attālumā ir šķērslis/cits transportlīdzeklis
  Kad spēcīgi vai pēkšņi tiek nospiests akseleratora pedālis 
  Kad autovadītājs nepagriež stūri, lai izvairītos no šķēršļa/cita transportlīdzekļa

   
  AYC (Active yaw control)

  Aktīvā griezes momenta sadales sistēma AYC

  Optimizē jaudas sadalījumu uz priekšējo un aizmugurējo asi, balstoties uz sensoru sniegto informāciju par stūres pagrieziena leņķi, braukšanas ātrumu, bremzēšanas un griešanās spēku, lai nodrošinātu jaudīgu paātrinājumu, izbraucot no līkuma. Sistēma uzlabo braukšanu līkumos, izmantojot arī pagrieziena kursa kontroli.

  ABS (Anti-lock braking system)

  ABS&EBD

  Bremžu pretbloķēšanas sistēma ABS ļauj apbraukt šķērsli pat straujas bremzēšanas laikā, jo sistēma neļauj nobloķēt riteņus, savukārt elektroniskā bremžu spēka sadales sistēma EBD regulē  bremžu spēku katram ritenim neatkarīgi no pasažieru skaita un pārvadājamās bagāžas apjoma, tādējādi saglabājot pilnīgu kontroli pār automobili.  

  Active Stability Control(ASC)

  Aktīvā stabilitātes kontroles sistēma (ASC)

   Automobilī izvietotie sensori kontrolē braukšanas trajektoriju - ja sistēma konstatē aizmugurējo riteņu izslīdēšanu, ārējais priekšējais ritenis tiek piebremzēts, lai atgrieztu automobili tā izejas pozīcijā. Ja sānslīde tiek konstatēta priekšējiem riteņiem, tad tiek piebremzēts iekšējais aizmugurējais ritenis, lai izlīdzinātu automobiļa gaitu.

  Hill Start Assist (HSA)

  Palīgsistēma kustības uzsākšanai kāpumā (HSA)

  Uzsākot kustību kāpumā, sistēma pietur bremzes vēl 2 sekundes pēc bremžu pedāļa atlaišanas, tādējādi neļaujot automašīnai ripot atpakaļ.

  Auto Dimming Rear View Mirror

  Atpakaļskata spogulis ar automātiskas aptumšošanās funkciju

  Spogulis automātiski samazina atspīdumu no aizmugurē braucošu automobiļu priekšējiem lukturiem, lai nodrošinātu skaidru skatu un veicinātu drošāku braukšanu.

  PASĪVĀ DROŠĪBA

  7 SRS Airbags

  7 SRS gaisa drošības spilveni

  Priekšējie, sānu, aizkarveida, kā arī vadītāja ceļgalu gaisa drošības spilveni samazina traumu gūšanas risku un smagumu sadursmes gadījumā.

  RISE Body

  RISE virsbūve

  Paaugstinātas triecienizturības virsbūve RISE (Reinforced Impact Safety Evolution) garantē augstāku vadītāja un pasažieru drošības līmeni sadursmes gadījumā. RISE virsbūves īpaši veidotā struktūra absorbē un izkliedē triciena enerģiju, kas, savukārt, samazina traumu gūšanas risku. 

 • MMCS

  MMCS (Mitsubishi Multi Communication System)

  Komunikācijas sistēma MMCS (Mitsubishi Multi Communication System)

  Šis centrālais augstas izšķirtspējas skārienekrāns padara navigācijas sistēmas lietošanu vieglu un informē jūs par darbības rādītājiem, piemēram, elektroenerģijas patēriņu un ar atlikušo elektroenerģiju nobraucamo attālumu. Kad vien jūs braucat atpakaļgaitā, tajā tiek uzrādīts arī aizmugurējās kameras uzņemtais attēls, lai palīdzētu jums manevrēt.

  Wide HD display

  Augstas izšķirtspējas platekrāns

  Attēlo informāciju augstā izšķirtspējā vieglākai nolasīšanai.

  Sound quality control

  Skaņas kvalitātes kontrole

  Ļauj viegli noregulēt dažādas skaņas kontroles funkcijas.

  3D Map view

  3D kartes skats

  Pilsētu kartēs attēlo 3D objektus.

  ECO Information Indicator

  ECO informācijas indikators

  Attēlo jūsu ECO rādītājus un citus ar EV/PHEV režīmu saistītus datus.

  Split display

  Dalīts ekrāns

  Vienlaicīgi vienā ekrānā attēlo kartes informāciju, audiosistēmas informāciju utt.

   

  APRĪKOJUMS

   
  Navigation guidance in metre display

  Navigācijas informācija mērinstrumentu panelī

  Virzienu un attālumu norādījumi padara braukšanu drošāku.

  Rockford fosgate premium sound system

  Rockford Fosgate Premium audiosistēma

  Izbaudiet jaunās audiosistēmas iespaidīgo skaņas kvalitāti – tā izstrādāta kopā ar uzņēmumu Rockford Corporation. Deviņi skaļruņi ieskauj jūs izcilā DTS Neural Surround™ skaņā.

  USB port & 12V power outlets

  USB pieslēgvieta un 12V kontaktligzda

  Ērti novietotas viduskonsolē, ļaujot tām viegli piekļūt, paceļot vāku.

   

  VĒL VAIRĀK ĒRTĪBU

   
  Keyless Operating System (KOS)

  Bezkontakta vadības sistēma KOS (Keyless Operating System)

  Kad atslēga ir jums līdzi kabatā vai somā, lai atslēgtu vai aizslēgtu visas durvis un bagāžas nodalījuma durvis, jūs varat vien nospiest pogu priekšējo durvju vai bagāžas nodalījuma durvju ārpusē, bet ar slēdzi salonā ieslēgt Plug-in Hybrid EV sistēmu.

  test

  Ērta braukšana

  Laipni lūgti komforta un miera pasaulē. OUTLANDER PHEV ir aprīkots ar modernām ierīcēm, piemēram, elektrisko sildītāju, speciālu ekrānu un tālvadību, lai nodrošinātu, ka brauciens ir tik ērts, cik vien iespējams.

  Electric heater

  Elektrisks sildītājs

  Elektriskais sildītājs izmanto elektrisko ūdens sūkni, lai cirkulētu karsto ūdeni un sasildītu salonu, pat ja dzinējs nedarbojas, piemēram, elektriskajā braukšanas režīmā. Tādējādi jūs to varat lietot gan agri no rīta, gan vēlu vakarā, netraucējot kaimiņus. Īpaši aukstā laikā elektrisko sildītāju var izmantot arī, lai papildinātu dzinēja radīto siltumu.

  Special PHEV display functions

  Speciālas PHEV funkcijas

  Multi-informācijas ekrānā tiek attēlotas dažādas PHEV funkcijas, tai skaitā elektroenerģijas plūsmas indikators un ar atlikušo elektroenerģiju nobraucamā attāluma indikators. Tajā var attēlot arī atpakaļskata kameras uzņemto attēlu.

  Mitsubishi remote control

  Mitsubishi tālvadība

  Ērti izmantojiet savu viedtālruni, lai attālināti kontrolētu uzlādes taimeri, pārplānotu uzlādi uz nakts laiku, kad elektrības tarifs ir zemāks, apskatītu atlikušo lādēšanas laiku un darītu daudz ko citu. Mitsubishi Remote Control lietotne ļauj arī uzreiz vai ar taimeri vēlākā laikā aktivizēt salona dzesēšanu vai apsildi. Piezīme: automobilim un viedtālrunim jābūt savienotiem Wi-Fi tīkla darbības zonā. Daži viedtālruņi var netikt atbalstīti. Dzesēšanas funkciju var kontrolēt ar tālvadību tikai modeļos bez elektriskā sildītāja. Apsildes funkcijai nepieciešams elektriskais sildītājs.

  Dual-zone automatic climate control

  Dalītā automātiskā klimata kontrole

  Jaudīgā gaisa kondicionēšanas sistēma nodrošina atsevišķus temperatūras uzstādījumus autovadītājam un priekšējam pasažierim.

  Heated steering wheel

  Apsildāma stūre

  Apsildāmā stūre nodrošina ērtāku braukšanu vēsos laika apstākļos. Ieslēgšanas slēdzis ir parocīgi novietots priekšējā panelī.

  Steering wheel mounted controls

  Vadības pogas uz stūres

  Audiosistēmas, Bluetooth® brīvroku mobilā tālruņa sistēmas un Multi Around Monitor ekrāna (caur kameras pogu) kontrolpogas ir novietotas uz stūres vieglai un ātrai piekļuvei.

  Sunglass pocket

  Saulesbriļļu kabata

  Ērti novietoto saulesbriļļu kabatu var viegli atvērt un aizvērt, vienkārši viegli piespiežot.

  Electric tailgate

  Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis

  Bagāžas nodalījuma durvis var atvērt un aizvērt automātiski, nospiežot blakus autovadītāja sēdeklim novietoto pogu.

  Convenient charging cable storage

  Ērta lādēšanas kabeļa glabāšana

  Novietne zem bagāžas nodalījuma grīdas ir nevainojami piemērota ērtai lādēšanas kabeļa glabāšanai.

  Bottle holders with push-open type lid

  Pudeļu turētājs ar vāku, kas atveras, uz tā uzspiežot

  Turiet vāku aizvērtu, kad nelietojat turētāju, lai salons izskatītos kārtīgāks un izsmalcinātāks.

  Floor console box

  Sīklietu novietne viduskonsolē

  Izgaismojas reizē ar priekšējiem lukturiem, lai naktī skaidri varētu saskatīt tās saturu.

  Heated windscreen

  Apsildāms vējstikls

  Apsildes vadi, kas vijas viscaur vējstiklam, atbrīvo to no ledus un apmiglojuma. Redzamība uz priekšu tiek nodrošināta ātrāk nekā ar sildītāja atsaldēšanas sistēmu. (Tikai modeļos ar stūri kreisajā pusē)