• Pajero MY15:

  Loading

  Cena

  48.190,00€

  Pajero Instyle Plus 3.2 L DI-D 5AT

  Aktuālā cena 48.190,00€

  Cena norādīta EUR iekļ. PVN 21%

  0 PRODUCTS IN COMPARISON

  Close

  You Cannot Select More Than 5 Cars

discover more
discover more
 • Lejupielādes

 • Promotional_block_Pajero_lv

  Atrodiet savu dīleri

  Iepatikās Pajero? Apmeklējiet kādu no mūsu dīleru saloniem un uzziniet vairāk!

discover more
discover more
 • EKSTERJERS 

     
  DESIGN-8

  DESIGN-9  DESIGN-10 

  JUMTA RELIŅI

  Plašais Pajero salons nodrošina pietiekoši daudz vietas mantu pārvadāšanai, taču, ja vēlies, piemēram, pārvadāt  divriteņus vai sporta ekipējumu, tad ļoti ērti būs izmantojami jumta reliņi, uz kuriem var novietot papildu 100 kg kravu.

  REZERVES RITENIS

  Vienalga, vai Tu brauc pa mazapdzīvotu vietu vai šķērso tuksnesi , rezerves ritenis var būt noderīgs. Pajero ir aprīkots ar tumši pelēku vai virsbūves krāsas rezerves riteņa pārsegu.

  IZTURĪGI UN ELEGANTI VIEGLMETĀLA DISKI

  Pareizie vieglmetāla diski pilnveido automobiļa dizainu un proporcijas. Pajero divpadsmit spieķu 18” diski  viennozīmīgi piesaistīs apkārtējo uzmanību.

  INTERJERS 

   
  DESIGN-6

  DESIGN-1  DESIGN-2 

  SĀNU ATPAKAĻSKATA SPOGUĻI

  Pajero sānu atpakaļskata spoguļos ir iestrādāti pagrieziena lukturi un gabarītgaismu lukturi.

  KVALITĀTE

  Ikviens elements  Pajero salonā atspoguļo tā dizaina augsto kvalitāti – izsmalcinātais priekšējā paneļa dizains, salona apdares kvalitāte un materiālu dažādība piešķir šim automobilim neatkārtojamu auru.

  SALONA APGAISMOJUMS

  Īpaša uzmanība ir pievērsta Pajero salona izgaismošanai. Nakts laikā salonā spīd blāva gaisma, kas rada nomierinošu atmosfēru, savukārt mērsinstrumentu panelis tiek izgaismots visu laiku, lai Tu varētu pilnībā kontrolēt automobili.

  DESIGN-5

  DESIGN-3  DESIGN-4 

  STŪRES RATS

  Pajero stūre ir aprīkota ar audio sistēmas, kruīza kontroles un mobilā telefona tālvadības slēdžiem, tādējādi padarot braukšanu ērtāku un drošāku.

  CENTRĀLAIS DISPLEJS

  Centrālajā displejā ir redzama visa svarīgākā informācija,  piemēram,   laiks, datums, audiosistēmas uzstādījumi, āra temperatūra, altimetra un barometra rādījumi,  vidējais ātrums, degvielas patēriņš u.c.

  KLIMATA KONTROLE

  Visi Pajero modeļi ir aprīkoti ar klimata kontroles sistēmu.

 •  EURO 5B

  PĀRVIETOŠANĀS BRĪVĪBA 

   
  euro-b.jpg

  TECHNOLOGY-1

  EURO5B

  Tagad Pajero dīzeļa dzinēji atbilst Euro 5B izmešu standartiem, kas, savukārt, nozīmē  mazāku apkārtējās vides piesārņošanu.


  VISU RITEŅU KONTROLES SISTĒMA

  Lai nodrošinātu teicamu automobiļa vadāmību gan braucot pa lielceļu, gan piesnigušiem celiņiem, Pajero  ir aprīkots ar visu riteņu kontroles (All-Wheel Control - AWC) sistēmu. Tā apvieno elektroniski kontrolējamu pilnpiedziņas  sistēmu un aktīvo stabilitātes un pretizslīdes kontroles  (Active Stability and Traction Control -ASTC) sistēmu. AWC nodrošina nevainojamu saķeri ar ceļa virsmu jebkuros apstākļos. Vienkārši izvēlies vajadzīgo režīmu, un Pajero pielāgos sistēmu tā, lai nodrošinātu drošu braukšanu pat vissarežģītākajos apstākļos.


  JAUDA UN VEIKTSPĀJA

  TECHNOLOGY-2 TECHNOLOGY-3  TECHNOLOGY-4

  SUPER SELECT 4 WHEEL-DRIVE (SS4-II)

  SS4-II ir vispilnīgākā pilnpiedziņas sistēma, ko mēs jebkad esam izstrādājuši. Tā ļauj mainīt piedziņu no ekonomiskā 2WD režīma uz 4WD režīmā jebkurā ātrumā, ja vien tas nepārsniedz 100 km/h – tas ir ideāls risinājums gadījumos, ja ceļa segums pēkšņi ir kļuvis slidens. Kad automobiļa gaita tiek apgrūtināta, Tu vari bloķēt centrālo diferenciāli, vienmērīgi sadalot jaudu starp abām asīm, kas uzlabo saķeri ar ceļu un samazina izslīdēšanas risku.
  Lai palielinātu automobiļa stabilitāti bezceļu apstākļos, ir iespējams ieslēgt pazemināto pārnesumu režīmu – tas gandrīz dubulto efektīvo dzinēja bremzēšanu, tādējādi ļaujot Pajero pārvietoties pa ļoti stāvām nogāzēm, dziļu sniegu vai bieziem dubļiem. Super Select 4WD sistēma tik tiešām darbojas ideāli jebkuros apstākļos.


  MODERNA VISU RITEŅU NEATKARĪGĀ BALSTIEKĀRTA

  Priekšējā divsviru neatkarīgā balstiekārta un daudzposmu aizmugurējā ass, kas ir aprīkotas ar spirālatsperi, nodrošina to, lai katrs ritenis griežas neatkarīgi no riteņa ass pretējā pusē. Tas nodrošina vienmērīgu un ērtu braukšanu, kā arī drošu automobiļa kontroli jebkuros apstākļos.

  pajero-engine.jpg

  PIEKABES VILKŠANA

  Pajero ir pietiekoši jaudīgs, lai ar to bez grūtībām pārvietotos bezceļu apstākļos vai vilktu līdz 3.5 tonnām smagu piekabi.   3.2l DI-D

  3.2 l tiešās iesmidzināšanas dīzeļdzinējs (DI-D) nodrošina Pajero ar to jaudu, kas ir nepieciešama, lai spētu pārvietoties visur, un darītu to ātri un klusi. Dīzeļa daļiņu filtrs ievērojami samazina kaitīgo izmešu līmeni. 

 •  PLAŠS SALONS

  VIEGLI TRANSFORMĒJAMI SĒDEKĻI 

  ROCKFORD ACOUSTIC DESIGN AUDIOSISTĒMA

  plentyofspace-pajero.jpg COMFORT-3

  COMFORT-2

  Pajero salons ir pārsteidzoši funkcionāls - ikvienam pasažierim būs pietiekami daudz vietas, lai justos komfortabli. Pajero var lepoties ne tikai ar plašu bagāžas nodalījumu, bet arī daudzām ērtām sīklietu novietnēm salonā.

  Pajero transformējamie sēdekļi ļauj pārveidot septiņvietīgo luksus ģimenes automobili par piecvietīgu bezceļu automobili vai pat divvietīgu kravas automobili. Trešo sēdekļu rindu ir iespējams „paslēpt” zem grīdas, tādējādi iegūstot papildu telpu bagāžas pārvadāšanai. Tāpat  šos sēdekļus var izņemt pavisam, lai tu varētu izmantot arī plašo zemgrīdas nodalījumu. Salokot otro sēdekļu rindu (attiecība 60/40), tu iegūsi neticami plašu salonu īpaši lielas bagāžas pārvadāšanai.

  Pajero ir aprīkots ar augstākās kvalitātes audiosistēmu, ko īpaši šim modelim ir izstrādājusi kompānija Rockford Corporation. Šī 860W jaudīgā audiosistēma kopā ar 12 optimāli novietotiem skaļruņiem nodrošina nevainojamu skaņas kvalitāti.

  NAVIGĀCIJAS SISTĒMA UN ATPAKAĻSKATA KAMERA

     
  COMFORT-1

     

  Labāk orientēties uz ceļa tev palīdzēs HDD tipa navigācijas sistēma, turklāt navigācijas sistēmas ekrāns kalpo arī kā atpakaļskata kameras displejs, ļaujot bez pūlēm novietot automašīnu pat visblīvākajās stāvvietās.

     

 • PAAUGSTINĀTA SĒDPOZĪCIJA 

  KSENONA PRIEKŠĒJIE LUKTURI 

  ASTC AR BREMZĒŠANAS PALĪGSISTĒMU

  SAFETY-6
   
  SAFETY-1  SAFETY-7 

  Paaugstināta sēdpozīcija ļauj labāk saskatīt visus šķēršļus uz ceļa.

  Spožie ksenona priekšējie lukturi uzlabo redzamību un ir aprīkoti ar apmazgātājiem un automātisko līmeņa regulēšanas funkciju. Pašaptumšojošais atpakaļskata spogulis samazina iespēju, ka tiksi apžilbināts ar aizmugurē braucošā automobiļa lukturu gaismu.
   
   

  Aktīvās stabilitātes un pretizslīdes kontroles sistēmas sensori seko līdzi tam, vai kāds no automašīnas riteņiem nesāk izslīdēt vai negriežas tukšgaitā. Tiklīdz kāds no šiem faktoriem tiek konstatēts, sistēma attiecīgo riteni piebremzē, tādējādi uzlabojot automašīnas saķeri ar ceļa virsmu un saglabājot drošu un stabilu automašīnas gaitu. 

  Bremzēšanas palīgsistēma (Brake Assist system), reaģējot uz strauju bremžu pedāļa nospiešanu, nodrošina lielāku bremzēšanas spēku, kas ļauj ārkārtas  situācijās automobili  apstādināt drošāk un ātrāk.

  Jaunā bremžu pedāļa prioritātes sistēma (Brake Override)  nodrošina to, ka, nospiežot bremžu pedāli, automobilis apstāsies pat tad, ja vienlaicīgi būs nospiests arī akseleratora pedālis, turklāt šī sistēma darbojas neatkarīgi no automobiļa kustības ātruma.

  DAUDZREŽĪMU ABS AR EBD

  PASĪVĀ DROŠĪBA

   
  SAFETY-5  SAFETY-4

  SAFETY-3 


  Bremžu antibloķēšanas sistēma (ABS) kopā ar elektronisko bremžu spēka sadales sistēmu (EBD) nodrošina efektīvu bremžu spēku katram ritenim neatkarīgi no pasažieru skaita, pārvadājamās kravas apjoma vai ceļa apstākļiem, tādējādi ievērojami samazinot bremzēšanas distanci un uzlabojot automobiļa stabilitāti.

  RISE VIRSBŪVE

  Pajero pastiprinātā nesošā virsbūve ar iebūvētu rāmi nodrošina īpaši stingru konstrukciju. Ap dzinēju ir izveidota īpaša deformācijas zona, kas absorbē trieciena enerģiju, tādējādi sadursmes gadījumā pasargājot gan vadītāju, gan pasažierus.  

  ISO-FIX STIPRINĀJUMI UN DROŠĪBAS JOSTAS AR PRIEKŠSPRIEGOTĀJIEM

  Lai varētu ātri un droši uzstādīt bērnu sēdeklīti, Pajero otrās rindas sēdekļi ir aprīkoti ar ISOFIX stiprinājumiem. Priekšējās drošības jostas ar priekšspriegotājiem un spēka ierobežotājiem sniedz labāku pasažieru aizsardzību sadursmes gadījumā.

    pajero-airbag.jpg

  pajero-airbag.jpg

  pajero-airbag.jpg

  GAISA SPILVENI

  Pajero ir aprīkots ne tikai ar divpakāpju priekšējiem gaisa drošības spilveniem, bet arī ar sānu un aizkarveida gaisa drošības spilveniem, nodrošinot visu automobilī esošo pasažieru pilnīgu aizsardzību.

  AUTOMĀTISKĀS TĀLĀS GAISMAS

  Automobiļa kameras sensors nepārtraukti uzrauga pretim un un priekšā braucošo transportlīdzekļu priekšējās un aizmugurējās gaismas. Ja kameras sensors automobiļa tuvumā uztver citu transportlīdzekli, automātisko tālo gaismu sistēma pārslēdz tuvās gaismas. Kad pretim vai priekšā vairs nav citu transportlīdzekļu ar ieslēgtām priekšējām vai aizmugurējām gaismām, sistēma automātiski pārslēdz tālās gaismas. Tā kā vairs nav nepieciešams pārslēgt gaismas manuāli, braukšana ir kļuvusi vēl drošāka un ērtāka.

  LED DIENAS BRAUKŠANAS GAISMAS UN STĀVGAISMAS LUKTURI

  LED dienas braukšanas gaismas ne tikai uzlabo redzamību un tādējādi drošību dienas laikā, bet ir arī papildu dizaina elements.  

 • DAKAR RALLIJS 

     

  1983

  Heritage-1-1

  1984

  Heritage-2

  1985

  Heritage-3

  1986

  Heritage-4

  1987

  Heritage-5

  1988

  Heritage-6

  1989

  Heritage-7

  1990

  Heritage-8

  1991

  Heritage-9

  1992

  Heritage-10

  1993

  Heritage-11

  1994

  Heritage-12

  1995

  Heritage-13

  1996

  Heritage-14

  1997

  Heritage-15
   

  1998

  Heritage-16

  1999

  Heritage-17

  2000

  Heritage-18
   

  2001

  Heritage-19

  2002

  Heritage-20

  2003

  Heritage-21

  2004

  Heritage-22

  2005

  Heritage-23

  2006

  Heritage-24 

  2007

  Heritage-25

  2008

  Heritage-26

   

  OVER 70 YEARS OF 4X4 TECHNOLOGY 

     

  HERITAGE-2

  Mitsubishi pirmais pilnpiedziņas automobiļa prototips PX-33 parādījās 1937. gadā, un kopš tā laika mēs joprojām esam viena no vadošajām kompānijām pilnpiedziņas tehnoloģiju jomā, piemēram, izstrādājot un pilnveidojot unikālo un īpaši drošo Super Select 4WD pilnpiedziņas sistēmu. Pirmās paaudzes Pajero ražošana tika uzsākta tālajā 1982. gadā, un arī pašreiz ražošanā esošais ceturtās paaudzes Pajero joprojām ir pilnpiedziņas tehnoloģiju etalons.

discover more
 • maintenance-model.jpg

  maintenance
  &
  care

  the best service possible

  We are passionate about giving you the best service possible. That is why Mitsubishi Authorised Service Points have fully trained and equipped technicians who use only genuine Mitsubishi parts to maintain your vehicle. We also offer excellent value-for-money care throughout the life of your Mitsubishi.

 • service-model.jpg

  service
  &
  support

  first-class support

  Our vehicles are among the best built and most reliable on the market, but we want to make sure that you’re covered if something should happen. That’s why we’ve got a first-class after sales support team, as well as Europe-wide service and road side assistance that’s just as good as that which your local dealer provides.

discover more