Mēs nekad nepārtrauksim jaunradi

Transporta nākotne

Vairāk nekā 100 gadus mēs attīstām progresīvākās auto tehnoloģijas. Taču mūsu darbs vēl nav pabeigts. Pat ne tuvu. Izmantojot mūsu speciālistu zināšanas elektromobiļu tehnoloģijā un 4x4 sistēmās, kā arī mūsu transportlīdzekļos vēl vairāk integrējot tādas modernas digitālās tehnoloģijas kā mākslīgo intelektu un lietu internetu, mēs jau lūkojamies uz nākamajiem 100 gadiem, kad radīsim tīrākus, drošākus un vēl aizraujošākus automobiļus

Dizains

Dizaina risinājumi, kas sakņojas mūsu filozofijā

Viss, ko mēs darām, sakņojas mūsu godīguma, izturības, uzticamības un japāņu meistarības mantojumā. Runājot par tehnoloģijām, projektēšanu un revolucionārām SUV un elektromobiļu (EV) tehnoloģijām – tajās mēs esam pirmatklājēji. Iepazīstieties tuvāk ar mūsu dizainu un jaunākajiem darbiem.

PLUG-IN TIPA HIBRĪDO ELEKTROAUTOMOBIĻU TEHNOLOĢIJA

Electric and more

Mūsu PHEV sistēma ir progresīva seriālā hibrīdsistēma ar diviem dzinējiem. Šī revolucionārā tehnoloģija spēj pārvērst Jūsu ikdienas braukšanu. Tā kā elektrības ģenerēšana un uzglabāšana ir tik efektīva, Jums pietiks enerģijas, lai vairs tik bieži nenāktos uzpildīt benzīnu. Uzziniet, kā PHEV var būtiski samazināt Jūsu transportlīdzekļa ekspluatācijas izmaksas.

SUV TEHNOLOĢIJA

Līderi SUV tehnoloģiju izstrādē

1936. gadā mēs izstrādājām PX33 – pirmo japāņu automobili, kas aprīkots ar pastāvīgo pilnpiedziņas sistēmu. Kopš tā laika mēs esam pievērsušies pilnpiedziņas sistēmu pilnveidošanai. 2001. gadā mēs ieviesām pilnpiedziņas sistēmu Al-Wheel Control (AWC) un nesen arī sistēmu Super All-Wheel Control (S-AWC). Tā nodrošina nepārspējamu vilci visos apstākļos un palīdz braukt bezceļa apstākļos ar tādu pašu pārliecību, kā pa asfalta segumu.

Uzziniet vairāk

Multimediju sistēma

Nebijusi braukšanas pieredze

Mēs uzskatām, ka Jums ir jānodrošina iespēja būt saziņā ar visu Jums svarīgo, pat esot ceļā. Tādēļ mēs integrējam savos automobiļos progresīvas tehnoloģijas. Sistēma Smartphone Link Display Audio (SDA) ļauj lietot kartes, Jūsu iecienītākās lietotnes un veikt zvanus brīvroku režīmā. Borta sakaru ierīces nodrošina bezpārtrauces savienojumu ar klientu apkalpošanas centriem un centriem, kuri sniedz palīdzību uz ceļa. Mūsu mērķis ir, lai tuvākajā nākotnē mūsu transportlīdzekļi kļūtu par Jūs atbalstošiem partneriem, ļaujot Jums sazināties ar automašīnu un ārējo pasauli vēl nebijušā veidā

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Radot labāku nākotni

Mūsu izaicinājums ir nodrošināt mūsu klientiem jaunu un labāku braukšanas pieredzi, izstrādājot videi nekaitīgākus, drošākus un pieejamākus transportlīdzekļus. Aplūkojiet mūsu jaunos konceptautomobiļus un noskaidrojiet, kādus pārsteidzošus jaunumus Jūs varat sagaidīt Jums tuvākajā autoizstādē.

Uzziniet vairāk