Mūsu filozofija

Principi, ko ievērojam katrā darbībā

Mūsu uzskati

Vadot mūsu apjoma uzņēmumu, ir jābūt noteiktiem darbības principiem

Tāpēc, iztiekot bez liekām ievadrunām, nosauksim mūsu principus.

Drive your Ambition

“Drive your Ambition” ir pārliecinošs apgalvojums, kas atspoguļo “Mitsubishi Motors Corporation” (MMC) pastāvīgo apņemšanos attiecībā uz mūsu braucēju vērtībām un centieniem.

Mūsu uzņēmums

Mūsu reputāciju veido mūsu tradīcijas

Mūsu uzņēmējdarbības pamatprincipi ir godīgums un taisnīgums. Mēs cenšamies bagātināt sabiedrību, vienlaikus veicinot globālās vides saglabāšanu.

Sirdī mēs esam inženieri

Mēs esam arī godbījīgi, patiesi un emocionāli. Ar to mēs domājam, ka dzīvojam reālajā pasaulē un esam tieši tādi paši kā Jūs: dodamies uz darbu, guļam un nedēļas nogalē sapņojam par lieliem piedzīvojumiem. Tāpēc saprotam, ka mūsu radītajiem automobiļiem ir Jums jāpalīdz.

Mums patīk būt pirmajiem. Mums patīk būt labākajiem

Mēs esam novatoriski. Vairāk nekā 100 gadus mēs radām novatoriskus transportlīdzekļus

1982. gadā mēs laidām klajā “Pajero”/”Montero”. Tas bija pirmais jaunās paaudzes SUV, kas izcēlās ar izcilām braukšanas īpašībām par saprātīgu cenu. 2009. gadā mēs laidām klajā “i-MiEV” – pasaulē pirmo pilnīgi elektriski darbināmo automobili, kas pieejams plaša patēriņa automobiļu tirgū. 2013. gadā mēs laidām klajā “Outlander PHEV”, kas bija pasaulē pirmais plug-in tipa hibrīdais SUV. Mēs vienmēr spējam paveikt to, kas nekad agrāk nav darīts. Mūsu sirdī pulsē autobūves nozares attīstība.

Mēs esam elektropiedziņas tehnoloģiju profesionāļi

Mēs turpināsim attīstīt elektrotransporta tehnoloģijas. Mēs radīsim automobiļus, kas nodrošina vienmērīgāku un klusāku braukšanu ar dinamiskiem paātrinājumiem, un tomēr ļauj veikt garākas distances ar vienu uzlādi.

Mēs nekad nepārtrauksim jaunradi

Kad 2013. gadā mēs izlaidām “Outlander PHEV”, tas kļuva par pasaulē pirmo plug-in tipa hibrīdo SUV. Mēs bijām ne vien tālu priekšā saviem konkurentiem – “Outlander PHEV” bija kas īpašs. Tas radīja jaunu iespēju braukt par zemām izmaksām un ar minimāliem izmešiem. To apliecina Inovāciju balvas, kas tika izcīnītas 2013. un 2014. gada Japānas Gada auto konkursā. Tas izpelnījās pasaules mēroga ievērību, palīdzot iedibināt plug-in tipa hibrīdo elektroautomobiļu segmentu kā nākotnē perspektīvu virzienu. 

Mēs esam vadošie speciālisti SUV un pilnpiedziņas tehnoloģijās

Sākumā mēs ieviesām sistēmu “Super Select 4WD”. Tai sekoja “All-Wheel Control”, kas vadāmības uzlabošanai uzrauga ceļa apstākļus un attiecīgi pielāgo riteņiem pievadāmo jaudu. Un 2005. gadā mēs ieviesām “Super All-Wheel Control” (S-AWC) ar četriem braukšanas režīmiem, kas nodrošina maksimālu efektivitātes un vadāmības līdzsvaru.

Dizaina stratēģija

Robusts un ģeniāls

Mūsu dizaina pamatā ir mūsu uzskati par izturību un uzticamību. Turklāt mums ir visai augsti mērķi: vēlamies, lai mūsu dizaina risinājumi būtu patiesi ģeniāli. Tie ir radīti ar pedantisku rūpību un precizitāti, turklāt mēs pievēršam lielu uzmanību pat vismazākajiem sīkumiem. Mēs to saucam par Mitsubishi-ness.

Mantojums un attīstība

Mūsu dizaina risinājumi atspoguļo mūsu godīguma, japāņu meistarības un 100 gadus uzkrātas pieredzes mantojumu.

Forma seko funkcijai

Mūsu dizainam vienmēr ir jābūt funkcionālam. Mūsu jauno automobiļu iespaidīgo priekšdaļas dizainu apzīmē "DINAMISKAIS VAIROGS" ("DYNAMIC SHIELD"). Tas uzlabo aerodinamiskās īpašības un aizsargā gan automobili, gan pasažierus. Savukārt vairāku mūsu automobiļu paaudžu salona dizainā esam izmantojuši horizontālās ass koncepciju. Tā atvieglo instrumentu paneļa informācijas pārskatāmību, ļaujot vadītājam labāk sajust automobiļa vai ceļa izmaiņas.