Atklāj Mitsubishi Motors

Iepazīstiet mūsu domāšanas veidu, mūsu darbības vēsturi un uzziniet par mūsu izstrādātajiem konceptuālajiem automobiļiem.

Domāšanas veids

Drive your Ambition

Tā ir mūsu globālā devīze. Jūs to redzēsiet ļoti daudzās vietās, sākot ar mūsu reklāmām un beidzot ar mūsu bukletiem. Taču šī frāze ietver daudz vairāk nekā tikai devīzi. Mums tā nozīmē ko daudz vērtīgāku.

Mūsu pastāvīgā apņemšanās Jūsu labā

Mēs uzskatām, ka “Drive your Ambition” ir pārliecinošs apgalvojums, kas atspoguļo mūsu pastāvīgo apņemšanos piepildīt mūsu autobraucēju centienus. Un, sakot “mūsu autobraucēji”, mēs ar to domājam jūs, lietotājus, kuriem ir kopīga aizraušanās – mūsu automašīnas.

Mantojums

100 gadi ar Mitsubishi Motors

Mūsu autobūves stāsts sākās 1917. gadā. Togad mēs sākām izstrādāt mūsu pašu pirmo automobili ar nosaukumu Model-A. 2017. gadā Mitsubishi Motors svinēja 100. automašīnu ražošanas gadadienu. Visu šo laiku mēs esam veltījuši spēkus autoražošanas nozares attīstībai, apņemoties drosmīgi ieviest inovācijas.

Mēs bijām pirmie

1982. gads: Pajero/Montero bija SUV tirgus pamatlicējs. 2009. gads: Mēs laidām tirdzniecībā pasaulē pirmo masveidā ražoto elektromobili – i-MiEV. 2013. gads: Outlander PHEV aizsāka plug-in tipa hibrīdo automobiļu tirgu.

Lepnums par darbību Mitsubishi Group sastāvā

2020. gadā mēs svinēsim vēl vienu atskaites punktu: 150 gadus, darbojoties Mitsubishi Group sastāvā. Šī plašā uzņēmumu grupa aptver virkni nozaru, sākot ar aukstumiekārtām un beidzot ar kuģniecību. Mēs esam ļoti lepni par to, ka izcilības tradīcijas tiek turpinātas ne vien uzņēmumā Mitsubishi Motors, bet arī visā koncernā.

Inovācijas

Mēs nekad neapstājamies pie sasniegtā

Ir viegli kļūt pašapmierinātiem: mēs esam izstrādājuši vairākus godalgotus automobiļus, un ar to būtu pietiekami. Taču mums ar to nav gana un mēs neuzskatām, ka arī Jums. Mūsu mērķis ir paveikt daudz vairāk par jau sasniegto.

Pārsniedzot robežas

Mēs vēlamies, lai mūsu automobiļu braucēji piedzīvotu ko vēl nebijušu. Tāpēc mēs turpināsim atbalstīt Jūsu centienus izaicināt sevi un paplašināt savu pieredzi.

Kā mēs to spēsim paveikt? Uzlabojot mūsu SUV ar novatorisku tehnoloģiju un inženiertehniskās meistarības palīdzību. Arī nodrošinot izcilu braukšanas pieredzi ar mūsu elektriskajiem transportlīdzekļiem. Visbeidzot, viedi integrējot jaunas tehnoloģijas, radot aizraujošus un revolucionārus automobiļus.

Elektrotransporta tehnoloģija

Nākotne pieder elektrotransportam

Jau 1970. gadā mēs sākām pievērsties elektrotransporta izstrādei. 2009. gadā mēs laidām tirdzniecībā i-MiEV pasaulē pirmo pilnīgi elektrisko automobili, kas pieejams masveida automobiļu tirgū. Pēc četriem gadiem revolucionārs uznāciens izdevās Outlander PHEV. Tas apvieno divas lieliskas tehnoloģijas: elektroauto un hibrīdauto.

Pasaulē pirmais plug-in tipa hibrīdais SUV

2013. gadā mēs izlaidām Outlander PHEV – pasaulē pirmo plug-in tipa hibrīdo SUV, kas ļāva mums ieņemt pasaules līdera pozīciju zaļajās tehnoloģijās. Mēs turpināsim uzlabot mūsu elektromobiļu paātrinājuma un klusās gaitas īpašības, kas patiesi raksturo nepārspējamo EV sniegumu.

Konceptautomobiļi

e-EVOLUTION ir sākusies

Vēlaties redzēt mūsu šībrīža izstrādes? 2017. gada novembrī 45. Tokijas starptautiskajā autoizstādē mēs atklājām savu konceptuālo automobili e-EVOLUTION CONCEPT.

Ielūkojieties nākotnē

Šis automobilis apliecina mūsu apņemšanos cienīt mūsu autobraucēju vērtības un centienus. Tas atspoguļo visas mūsu priekšrocības SUV tehnoloģijā, elektrotransporta izstrādē un mākslīgā intelekta (AI) sistēmu integrācijā, lai Jūs justu daudz ciešāku saikni ar savu auto. Ielas un gadus priekšā konkurentiem.