MITSUBISHI MOTORS RĪKO MITSUBISHI ENGELBERG TOURER PASAULES PREZENTĀCIJU

Tokija, 2019. gada 5. marts. Mitsubishi Motors Corporation (MMC) rīkos jaunās paaudzes krosovera MITSUBISHI ENGELBERG TOURER globālo prezentāciju 89. Ženēvas Starptautiskajā Autoizstādē *1, kas notiek no 5. līdz 17. martam. Paužot globālo korporatīvo devīzi "Drive your Ambition", MITSUBISHI ENGELBERG TOURRER ir aprīkots ar MMC izstrādāto un uzlaboto elektrifikācijas un pilnpiedziņas vadības tehnoloģiju.

MMC savā stendā arī demonstrēs DENDO DRIVE HOUSE (DDH) - jaunu enerģijas ekosistēmu, kas ļaus īpašniekam ģenerēt, glabāt un pārvietot enerģiju automātiski starp automobili un mājokli, vēl vairāk uzlabojot elektromobiļu vērtību. DDH, kas tiks piedāvāta klientiem autosalonā, pērkot EV/PHEV MMC dīleru punktos, ir V2H*2 bāzes mājokļa sistēma. MMC plāno sākt piedāvāt šo pakalpojumu Japānā un Eiropā no 2019. gada.

*1…Oficiāli izstādē Le 89e Salon international de l'automobile Geneve 2019. 5. un 6. marts ir Preses dienas, bet apmeklētājiem izstāde ir atvērta no 7. līdz 17. martam. Oficiālajai mājaslapai var piekļūt ar šādu URL: https://www.gims.swiss

*2…Vehicle to Home: sistēma mājokļu apgādei ar elektrisko strāvu, kas glabājas EV/PHEV akumulatoros

MITSUBISHI ENGELBERG TOURER

Koncepts

Engelberga ir plaši pazīstams slēpošanas kūrorts Šveices centrālajā reģionā, kur var baudīt krāšņus panorāmas dabas skatus, kā arī izjust sportisku prieku labi koptajās slēpošanas trasēs vai azartiskajos ārpus trases nobraucienos, kas pieejami freestyle un freeriding stilu slēpotājiem un snovborda braucējiem.

MITSUBISHI ENGELBERG TOURER ir Twin Motor (divu motoru) 4WD uzlādējams hibrīda elektromobilis (PHEV). Atbilstoši Engelberg Tourer nosaukumam tas piedāvā augsta līmeņa braukšanas veiktspēju, kas ļauj vadītājam pārliecināti baudīt braukšanas prieku itin visos laika apstākļos un uz jebkādas ceļa virsmas. To papildina lielais nobraucamais attālums, kas raksturīgs PHEV un ļauj doties izbraukumos ārpus pilsētas uz vietām bez uzlādes infrastruktūras. Lieliskajā ietilpībā apvienota platība pasažieriem ar dažādu veidu bagāžas glabāšanas telpām, kas ļauj ģimenei un draugiem patīkami pavadīt laiku ceļā uz galamērķi. Tas atmodina vadītāja un pasažieru ziņkāri un piedzīvojumu alkas, mudinot doties vēl tālāk, atklājot jaunus apvāršņus un gūstot vēl nebijušus iespaidus.

Dizains

MITSUBISHI ENGELBERG TOURER dizains, izstrādāts kā elegants un funkcionāls universāla pielietojuma SUV krosovers. Mēs esam radījuši dizainu, kas spilgti apliecina Mitsubishi raksturu. Virsbūves dizains pauž jaudīgumu un uzticamību, kas ļaus tam droši pieveikt ikvienu ceļu. Salons izceļas ar bagātīgu platību, kas ļauj vairākiem pasažieriem baudīt ceļojumu ar komfortu. Tam piemīt augsta līmeņa kvalitāte un funkcionalitāte, kur viss ir izveidots ar rūpīgu uzmanību pret detaļām.

Aktīva dzīvesstila cienītājus šajā apvidus automobilī vēl vairāk iepriecinās tāds aprīkojums kā, piemēram, miglas lukturi, kas uzstādīti pie automātiski atveramā un aizveramā jumta bagāžnieka un zem priekšējo un aizmugures bamperu aizsargiem.

Iebūvētās tehnoloģijas

MITSUBISHI ENGELBERG TOURER aprīkots ar MMC Twin Motor PHEV sistēmu, kas izstrādāta Outlander PHEV modelī un ar nākamās paaudzes elektrifikācijas un pilnpiedziņas vadības tehnoloģiju palīdzību attīstīta par vēl pievilcīgāku automobiļa dzinējspēka sistēmu. Turklāt PHEV sistēma kombinācijā ar automobiļa komunikāciju tehnoloģijām nodrošina braukšanu ar MITSUBISHI ENGELBERG TOURER itin visos laika apstākļos, uz jebkādas ceļa virsmas drošāk un ar lielāku pārliecību.

PHEV sistēma

• MITSUBISHI ENGELBERG TOURER ir aprīkots ar PHEV sistēmu, kas ir īsti piemērota izcilam nākamās paaudzes krosovera SUV. Lielas ietilpības braukšanas akumulators ir uzstādīts zem grīdas automobiļa vidusdaļā. To izmanto MMC Twin Motor sistēma, kuras sastāvā ir augstas veiktspējas piedziņas motori, kuri izvietoti auto priekšā un aizmugurē, vienlaikus nodrošinot bagātīgi plašu salona telpu, kur var izvietot sēdvietas 3 rindās.

• Motors - 2,4 l benzīna motors. Tas ir īpaši izstrādāts PHEV sistēmai. Sēriju hibrīda režīmā šis motors darbojas kā augsti jaudīgs ģenerators, sasniedzot augstu reģenerācijas pakāpi, savukārt lielāks tilpums ļauj darboties klusāk un ar mazāku degvielas patēriņu. Līdztekus pašas PHEV sistēmas augstākai efektivitātei MITSUBISHI ENGELBERG TOURER ir aprīkotas ar tādām patēriņa samazināšanas tehnoloģijām kā radiatora režģa aizvirtņi, kas ļauj samazināt gaisa pretestību.

• MITSUBISHI ENGELBERG TOURER braukšanas attālums EV režīmā ir vairāk par 70 km (WLTP ciklā), un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru un pilnu degvielas tvertni tas var nobraukt kopējo attālumu pāri 700 km (WLTP). Tas ļauj vadītājam un pasažieriem vēl ilgāku laiku baudīt EV raksturīgo vienmērīgo, jaudīgo un kluso braukšanu.

4WD sistēma

• MITSUBISHI ENGELBERG TOURER ir aprīkots ar MMC Twin Motor pastāvīgas 4WD sistēmu, kurā motori ar augstu jaudu un augstu efektivitāti darbina priekšējo un aizmugures asi un, izmantojot ar Lancer Evolution sēriju uzkrāto pieredzi, ar Active Yaw Control (AYC*3) sistēmas palīdzību pielāgo griezes momenta sadalījumu priekšējo riteņu starpā. Šie komponenti darbojas kopā ar MMC Super All-Wheel Control (S-AWC) integrēto automobiļa darbības kontroles sistēmu, kas nodrošina dramatisku uzlabojumu dinamiskajai veiktspējai - paātrinājumu, braukšanu pagriezienos, apstāšanos -, integrāli kontrolējot bremzēšanas spēku pie katra riteņa (Anti-lock Braking System, ABS) un priekšējā un aizmugures motora jaudu (Active Stability Control, ASC*4).

• Twin Motor 4WD transmisija nodrošina izcilu reaģēšanu, sadalot griezes momentu priekšējo un aizmugures riteņu starpā, un izceļas arī ar elektriskā motora piedziņai raksturīgo paātrinājuma sajūtu, kas nekavējoties ģenerē maksimālo griezes momentu. Griezes momenta sadalījums priekšējo riteņu starpā uzlabo braukšanas īpašības, nodrošinot veiklu un patīkamu vadāmību, kas šķiet neticama šāda izmēra automobilim. Tas arī uzlabo stabilitāti, mazinot riteņu slīdēšanu uz ceļiem bez seguma vai apsnigušiem, nodrošinot maksimāla piedziņas griezes momenta pievadīšanu ceļa virsmai.

*3…Izmantojot tādus rādītājus kā stūres leņķis, pagriešanās ātrums, piedziņas griezes moments, bremžu spiediens, riteņu ātrums un citu informāciju, lai precīzi noteiktu vadītāja nodomu un automobiļa darbību, šī sistēma kontrolē priekšējiem riteņiem pievadīto griezes momentu un tiem pielietoto bremžu spēku, lai automobiļa darbība paklausīgi un droši atspoguļotu vadītāja nodomu.

*4…Mazina automobiļa darbības nestabilitāti, ko izraisa slidenas ceļa virsmas vai pēkšņa stūres pagriešana

Connected Car System - automobiļa komunikāciju sistēma

• Kad vadītājs ievada iebūvētajā navigācijas sistēmā galamērķa koordinātes, Connected Car System ar informācijas par laika apstākļiem, temperatūru, topogrāfiju, satiksmes un ceļa virsmas apstākļiem palīdzību izvēlas optimālo braukšanas režīmu un pielāgo griezes momenta sadalījumu ar piedziņas akumulatora enerģijas pārvaldības un S-AWC sistēmas palīdzību. Tas ļauj braukt droši un komfortabli, turklāt arī uzlabo degvielas ekonomiju.

MITSUBISHI ENGELBERG TOURER ar motora piedziņas palīdzību nodrošina jaudīgu braukšanu un izcilus vides aizsardzības rādītājus. Ar vieglo un ērto vadāmību un pilnpiedziņas vadību, kas nodrošina izcilu stabilitāti, tas ļauj vadītājam droši un pārliecināti paātrināt, braukt pagriezienos un bremzēt, sekojot izvēlētajam kursam visos laika apstākļos un uz visām ceļa virsmām.

DENDO Drive House (DDH)

DENDO DRIVE HOUSE (DDH) ir sistēmu komplekts, kurā iekļauti EV/PHEV, divu virzienu lādētājs, saules enerģijas paneļi un mājas akumulators, un tas ir paredzēts lietošanai mājās. Šis visaptverošais pakalpojums būs pieejams MMC dīleru punktos, un tajā apvienota sistēmas komponentu pārdošana, uzstādīšana un pēcpārdošanas uzturēšana*5. Šis komplekts ļauj klientam uzlādēt savu EV/PHEV mājās ar saules enerģiju un piegādāt elektrību mājai no sava EV/PHEV. DDH sniedz klientam tādus ieguvumus kā elektrības izmaksu ietaupījums un ārkārtas strāvas avota nodrošināšana.

DDH

*5…Dažās valstīs un reģionos uzstādīšanu un pēcpārdošanas uzturēšanu veiks darbuzņēmēji - ārpakalpojumu sniedzēji.

DENDO Drive House (DDH) sniegtie ieguvumi

• DDH sistēma nodrošina ievērojamus izmaksu ietaupījumus. Klients var samazināt degvielas izmaksas, dienas laikā ģenerējot elektrību ar saules enerģijas paneļiem EV/PHEV un mājas glabāšanas akumulatoru uzlādei, savukārt naktī tas var samazināt elektrības izmaksas, ar divu virzienu lādētāja palīdzību piegādājot mājoklim strāvas padevi no EV/PHEV.

• Klients var dot savu ieguldījumu oglekļa izmešu apjoma samazināšanas centienos, izmantojot ar saules enerģijas paneļiem ģenerētu elektrību mājas ierīču darbināšanai vai nodrošinot strāvu EV/PHEV darbināšanai.

• DDH nodrošina ārkārtas strāvas avotu, kas var piegādāt strāvu no EV/PHEV vai glabāšanas akumulatora mājas ierīču darbināšanai.

• DDH tiks piedāvāts kā pilns komplekts Mitsubishi dīleru punktos, atvieglojot klientam visu sistēmas komponentu iegādi.

Mitsubishi Motors strādā ar mērķi padarīt klientu dzīvi pārticīgāku un ērtāku ar automobiļu elektrifikāciju DDH ir piedāvājums, kas piešķir automobiļu elektrifikācijai jauna veida vērtību