• Braukšanas padomi

  19
  startstop
  Ikdienas

  braukšana

  Bērnu pārvadāšana
  8 norādes drošībai

  1. Nekad neatstāj bērnus vienus automobilī - lai kāds tam būtu iemesls.
  2. Vienmēr izmanto bērnu drošības sēdeklīti.
  3. Sēdeklītim vienmēr jābūt savā vietā. Nav ieteicams katru dienu sēdeklīti noņemt. Labāk ir iegādāties papildu sēdeklīti, ja tas ir nepieciešams ārpus automobiļa. 
  4. Bērnu drošības sēdeklītis ir jāuzstāda pareizi. Ja kādreiz ir nepieciešams sēdeklīti atvienot, vienmēr pārliecinies, lai nākošreiz tas tiek pareizi piestiprināts. 
  5. Bērniem, kas nav sasnieguši 12 gadu vecumu un 1,5 m augumu, ir jāizmanto pareizais sēdeklis - bērnu sēdeklītis vai paliktnis, sēžot gan automobiļa priekšējā, gan aizmugurējā sēdeklī. Neizmantojiet uz aizmuguri vērstus sēdeklīšus, ja sēdināt bērnu priekšējā sēdeklī, kas ir aprīkots ar gaisa drošības spilvenu. Visiem Mitsubishi modeļiem ir iespēja atslēgt vadītāja blakussēdētāja gaisa drošības spilvenu - tādā gadījumā ir pieļaujams izmantot šādu sēdeklīti. 
  6. Ja dodies izbraucienā karstā vasaras dienā vai saulainā laikā, vienmēr izmanto logu saulessargus, it īpaši, ja automobilī ir mazi bērni. 
  7. Nezvaniet pa telefonu un neēdiet. Nenovērsiet savu uzmanību ar mobilo telefonu vai uzkodām, kad automobilī vedat bērnu. Tev noteikti pietiks ar uzmanības koncentrēšanu uz ceļa zīmēm, luksofora gaismām un citām norādēm. 
  8. Bieži vien nelaimes gadījumi notiek arī netālu no mājām. Nezaudē možumu arī tad, kad esi atbraucis uz savu rajonu. Brauciens beidzas tikai tad, kad automobilis ir novietots stāvvietā. 


  ETACS 
  Tavs personīgais palīgs


  Mitsubishi Motors personalizējamā automobiļa elektroniskā kontroles sistēma ETACS (Electronic Total Automobile Control System) ļauj tev personalizēt automobiļa darbību attiecībā uz tā dažādām funkcijām un komforta ierīcēm. Noteiktas ETACS komforta funkcijas tu vari personalizēt pats vai izdarīt to pie Mitsubishi dīlera. ETACS specifikācijas var atšķirties atkarībā no modeļa. Ieskaties lietotāja rokasgrāmatā, lai iegūtu sīkāku informāciju. 

  Lietus sensors
  Lietus sensors ieslēdz vējstikla tīrītājus, kad sensors identificē mitrumu uz vējstikla.

  Atslēga ar iestrādātu tālvadības pulti
  Ļauj aizkliegt un atslēgt durvis un bagāžas nodalījuma pārsegu, kā arī aizvērt logus ar tālvadības pults palīdzību.

  Bezkontakta vadības sistēma
  Bezkontakta vadības sistēma ļauj atvērt priekšējās durvis, bagāžas nodalījuma pārsegu un iedarbināt dzinēju, atslēgas nemaz neizņemot no kabatas.  

  Ērts pagrieziena rādītājs 
  Viegli pieskaroties pagrieziena rādītāja slēdzim, tas iedegas trīs reizes, tādējādi ļaujot tev koncentrēties uz automobiļa vadīšanu. Tas atvieglo braukšanu un padara to drošāku.

  Atvērtu durvju brīdinājuma signāls 
  Ja kādas no braucoša automobiļa durvīm palikušas neaizvērtas, par to tevi informēs brīdinājuma signāls.

  Priekšējo lukturu automātiska izslēgšanās
  Pēc tam, ka esi noslāpējis dzinēju un izkāpis no automobiļa, priekšējie lukturi tiek izslēgti automātiski, tādējādi pasargājot akumulatoru no izlādes.

  Logu aizvēršanas taimeris 
  Pēc tam, kā atslēga ir izņemta no aizdedzes, logus ir iespējams atvērt un aizvērt vēl 30 sekunžu laikā. 

  Logu tīrītāji ar ātruma sensoru 
  Kad logu tīrītāji ir ieslēgti režīmā ar noteiktu intervālu, ātruma sensors pielāgot to darbības ātrumu, automobilim braucot ātrāk, tādējādi uzlabojot redzamību.

   

  Funkcionāls salons
  Ērta sēdekļu pielāgošana

  Funkcionāls salons ir obligāta mūsdienu prasība. "Fold 2 Hide" sistēma, kas ir pilnīgs jaunums Mitsubishi automobiļiem, ir šādas prasības iemiesojums. Ir pārvarētās dažādas grūtības, radot šo pielāgojamo un unikālo sistēmu. Tā ir pieejama Pajero, Outlander un Grandis. Tā ļauj nolocīt aizmugurējās rindas divus sēdekļus un paslēpt tos grīdā, kad tie nav nepieciešami. Tā rezultātā tiek iegūts plašāks bagāžas nodalījums. Sēdekļus jebkurā laikā var atkal uzstādīt, tādējādi ļaujot pārvadāt septiņus pasažierus.

  Outlander un Lancer Sportback automobiļiem otrās rindas sēdekļi arī ir viegli nolaižami. Vienkārši nospied rokturi, kas atrodas bagāžas nodalījuma sānā, un paturi to dažās sekundes. Sēdekļu muguriņas nolokās un sēdeklis nedaudz pavirzās uz priekšu. Tad viss sēdeklis tiek nolocīts grīdā.

 • Servisa_bloks_latvian

Sazināties ar dīleri par servisu