• Saistību atruna 

    Šajā tīmekļa vietnē izvietotā informācija ir atlasīta ļoti rūpīgi. Taču mēs paturam tiesības ieviest izmaiņas modeļu specifikācijā, dizainā, tehniskajos parametros, vizuālajā izskatā un cita veida informācijā, kas ir izvietota šajā tīmekļa vietnē. No Mitsubishi Motors Europe tīmekļa vietnes informācijas neizriet nekādas veida tiesības un saistības.  

    Autortiesības

    Visi vizuālie elementi, teksts, programmatūra un cita veida materiāli, kas ir izvietoti šajā vietnē, ir Mitsubishi Motors Europe īpašums. Šo materiālu izmantošana, reproducēšana un/vai uzglabāšana izguves sistēmās ir stingri aizliegta, izņemot gadījumus, kad ir nepieciešams apskatīt vietni tiešsaistes režīmā. Materiālu, kas ir izveitoti šajā tīmekļa vietnē, kopēšana, izplatīšana vai pārnese bez Mitsubishi Motors Europe rakstiskas atļaujas ir stingri aizliegta.

    Personīgā informācija

    Mitsubishi Motors Europe neiegūst personīga rakstura informāciju, ja vien tā netiek sniegta pēc pašas personas brīvas izvēles. Taču, aizpildot pieteikuma formu vai nosūtot e-pastu, apmeklētājs izsaka savu piekrišanu Mitsubishi uzglabāt viņa norādītos personas datus un izmantot tos mārketinga nolūkos.