Space Star drošība

Drošības ziņā esam vareni pat mazā hečbekā. Space Star ir iebūvētas vairākas viedās drošības sistēmas, kuru nav daudzos citos automobiļos. Tādas funkcijas kā frontālās sadursmes trieciena mazināšanas palīgsistēma un automātiskās tālās gaismas sniedz aizsardzību katrā braucienā.

FRONTĀLĀS SADURSMES NOVĒRŠANAS SISTĒMA (FCM)

Automātiski samazina tava automobiļa braukšanas ātrumu

Šī viedā drošības sistēma ne tikai ievēro priekšā braucošos automobiļus, tai ir arī gājēju aizsardzības sistēma. Tādējādi, ja pastāv iespēja iekļūt sadursmē ar kādu no tiem, sistēma automātiski samazina automobiļa braukšanas ātrumu.

AUTOMĀTISKĀS TĀLĀS GAISMAS (AHB)

Pārslēdz gaismas tavā vietā

Lai atvieglotu braukšanu naktī, tālās gaismas tiek pārslēgtas uz tuvajām, tiklīdz tiek konstatēts pretimbraucošs automobilis. Kad tas ir pabraucis garām, sistēma atkal ieslēdz tālās gaismas. Noņem rokas no stūres, lai tās atkal pārslēgtu manuāli.

RISE (PASTIPRINĀTA TRIECIENU MAZINĀŠANAS EVOLŪCIJA) VIRSBŪVE

Automobilis ar bruņām

Space Star ir uzbūvēts, izmantojot mūsu uzlaboto pastiprinātas triecienu mazināšanas evolūcijas (RISE) virsbūvi. Šī augstas izturības tērauda struktūra absorbē un izkliedē trieciena enerģiju no visām pusēm, tā arī vienlaikus ievērojami mazina automobiļa virsbūves kopējo svaru.

7 SRS GAISA DROŠĪBAS SPILVENU SISTĒMA

Drošības spilveni autovadītājam un pasažieriem

Space Star ir aprīkots ar septiņu SRS gaisa drošības spilvenu sistēmu. Sistēma iekļauj priekšējos gaisa drošības spilvenus, priekšējos sānu gaisa drošības spilvenus, aizkaru tipa gaisa drošības spilvenus un pat autovadītāja ceļu gaisa drošības spilvenu, lai visi automobilī sēdošie būtu aizsargāti.

PALĪGMEHĀNISMS BRAUKŠANAS UZSĀKŠANAI KALNĀ (HSA)

Viegla braukšanas uzsākšana kalnā

Palīgmehānisms braukšanas uzsākšanai kalnā būtiski atvieglo braukšanas uzsākšanu uz slīpuma. Tas notur aktivizētas bremzes līdz divām sekundēm, kamēr nospiežat gāzes pedāli. Tādējādi nav jāsatraucas, ka automobilis ripos atpakaļ.

PRIEKŠSPRIEGOTĀJI

Automātiski nospriego drošības jostas

Priekšējo drošības jostu priekšspriegotāji sadursmes gadījumā automātiski nospriego drošības jostas, lai palīdzētu noturēt autovadītāju un priekšā sēdošo pasažieri. (Dubultais priekšspriegotājs autovadītājam un parastais priekšspriegotājs priekšā sēdošajam pasažierim ir pieejams papildaprīkojumā.)

AKTĪVĀ STABILITĀTES KONTROLE (ASC)

Automātiska bremzēšana uz slidena ceļa

Uz bīstamām ceļa virsmām vai brīžos, kad automobilis saslīd pēkšņi veikta manevra dēļ, automātiski ieslēdzas bremzes. Lai automobili nostabilizētu vēl vairāk, vienlaikus tiek samazināta dzinēja jauda.

Saglabā kontroli bremzējot

ABS AR EBD

Space Star ir aprīkots ar pretbloķēšanas sistēmu visiem četriem riteņiem (ABS). Tādējādi netiek pieļauta riteņu bloķēšanās ārkārtas bremzēšanas gadījumā, ļaujot autovadītājam saglabāt kontroli pat uz slideniem ceļiem. Papildfunkcija ‒ elektroniskā bremzēšanas spēka sadale (EBD) ‒ sadala bremzēšanas spēku uz visiem četriem riteņiem, tādējādi uzlabojot automobiļa bremzēšanas efektivitāti.

Esi informēts par spiedienu riepās

RIEPU SPIEDIENA UZRAUDZĪBAS SISTĒMA (TPMS

Ir ļoti svarīgi braukt ar automobili, kura riepās ir atbilstošs spiediens. Ja automobilim ir TPMS, sensori sistēmā izmēra spiedienu riepās un temperatūru un nosūta datus uz vadības bloku. Ja tiek konstatēts, ka spiediens riepās ir zemāks nekā normālais, instrumentu displejā iedegas brīdinājuma gaisma.

Ja sāksi dreifēt, automobilis ziņos par to

JOSLAS MAIŅAS BRĪDINĀJUMA SISTĒMA (LDW)

Ja tavs automobilis izbrauc no joslas, bet neesi ieslēdzis pagrieziena rādītāju, šī viedā funkcija uzskatīs, ka neapzināti esi sācis dreifēt. Tad tiks ieslēgts skaņas signāls, bet instrumentu panelī iedegsies brīdinājuma gaisma.