Space Star salons

Iekāp Space Star autovadītāja vietā un tu pārliecināsies par dizaina koncepciju “cilvēki vispirms”. Salonā ir daudz vietas galvai un kājām. Visapkārt ir teicama redzamība. Funkcionāli sēdekļi nozīmē, ka var pārvadāt vēl vairāk pasažieru vai kravas. Detaļām pievērstā uzmanība, piemēram, oglekļa krāsas raksta durvju apdare, spidometra un tahometra dizains, ir nepārspējama.

AUDIOSISTĒMA AR EKRĀNU

Visas tavas iecienītākās lietotnes ir šeit

Viduskonsoles augšdaļā atrodas audiosistēma ar viedtālruņa displeju (SDA). Šim informācijas un izklaides mezglam ir septiņu collu ekrāns, ar kura palīdzību var kontrolēt audiosistēmu vai noskaidrot brauciena statusa informāciju, piemēram, enerģijas patēriņu un nobraukto attālumu. SDA atbalsta Apple CarPlay™, izmantojot tavu iPhone. Vari arī pieslēgt savu viedtālruni, izmantojot Android Auto™ vai Bluetooth™.

VADĪBAS POGAS UZ STŪRES

Palīdz tev braukt drošāk

Space Star audiosistēmas un Bluetooth® mobilā tālruņa sistēmas kontroles vadības pogas atrodas uz stūres. Tās var viegli aizsniegt ar nelielu īkšķa kustību. Tas nozīmē, ka, regulējot minētās sistēmas, nav jānovērš uzmanība no ceļa.

DAUDZFUNKCIONĀLA GPS NAVIGĀCIJA (MGN)

Ļauj tev kontrolēt

Daudzfunkcionālais GPS navigācijas centrs ieceļ autovadītāju par atbildīgo. Skaidrs 6,5 collu LCD skāriendisplejs ļauj kontrolēt atjaunoto satelītnavigācijas sistēmu, DAB/FM radio un CD/DVD atskaņotāju. Un, tā kā tam ir uzlabota savietojamība ar viedtālruni, vari arī nosūtīt īsziņas, piezvanīt un izmantot dažādas lietotnes brīvroku sistēmā tikai ar balss vadību.

AUDIO SISTĒMA

Lielāks klausīšanās prieks

Space Star iebūvētā audiosistēma iekļauj CD atskaņotāju, kas ir lieliski piemērots, ja tev aizvien patīk klausīties kompaktdiskus, un AM/FM radio. Lai nodrošinātu maksimāli bagātīgu skaņu, salonā rūpīgi pārdomātās vietās ir uzstādīti četri augstas kvalitātes skaļruņi.

INSTRUMENTU PANELIS

Augsts kontrasts

Spidometram un tahometram ir augsta kontrasta grafika, lai tos būtu vieglāk nolasīt. Tie ir izvietoti uz oglekļa krāsas raksta virsmas ar hromētu ierāmējumu, piešķirot sportisku niansi. Spidometra apakšā daudzveidīgas informācijas displejs piedāvā noderīgu informāciju par braucienu un brīdinājuma paziņojumus.

Space Star

Vēlies uzzināt par Space Star aizsardzības tehnoloģijām? Dodies uz sadaļu Drošība.