SPACE STAR ĀRĒJAIS DIZAINS

Space Star ir lieliski piemērots automobilis tavai brīvības un stila izpausmei. Pietiek ar vienu skatienu uz plūdlīnijās veidoto virsbūvi, kaķa acu formas priekšējiem lukturiem un dominējošo apakšējo buferi, lai saprastu, ka šis ir automobilis, kas kairina tavas sajūtas. Kādēļ iejukt starp pārējiem, ja vari izcelties?

DINAMISKĀ VAIROGA DIZAINS

Vairāk aizsardzības, vairāk stabilitātes

Space Star priekšējais režģis un priekšējais buferis iekļauj DINAMISKO VAIROGU. Šis unikālais dizains ne tikai piešķir automobilim tā īpatnējo izskatu, šāda konstrukcija nodrošina aizsargvairogu vienlaicīgi gājējiem un automobilī esošajiem.

Aerodinamisks dizains

Radīts, lai slīdētu cauri vējam

Space Star ir ļoti aerodinamiska virsbūve. Tam ir arī augstā līmenī izstrādāts Mitsubishi MIVEC dzinējs, kas ir vairāk nekā astoņdesmit gadus ilgas inženiertehniskās zinātības rezultāts. Apvienojot tos abus, ir izveidots ļoti ekonomisks automobilis.

BIKSENONA HID PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Redzi un esi vēl vieglāk ieraugāms

Space Star biksenona HID priekšējie lukturi (HID ‒ augstas intensitātes gāzizlādes lampas) ir spilgtāki un efektīvāki. Zemāk buferī atrodas LED priekšējie miglas lukturi. Automobiļa aizmugurē ir LED kombinētā tipa lukturi (bloks, kurā ir apvienoti pagriezienu, bremžu un pakaļējie lukturi), kas arī ir efektīvāki nekā parastās spuldzes.

Bezkontakta atslēgas

Iekāp un izkāp bez atslēgas

Space Star sensori noteic, kad tuvumā atrodasbezkontakta atslēgas – tev tas tikai ir jāieliek kabatā vai rokassomā. Pēc tam tev ir tikai jāpieskaras roktura sensoram un tādējādi autovadītāja un bagāžas nodalījuma durvis varēsi atvērt, pat nemeklējot atslēgu.

ELEKTRISKIE ĀRĒJIE SPOGUĻI

Viegli regulējami no autovadītāja sēdvietas

Elektriskie ārējie spoguļi ir elektriski regulējami, lai tos varētu noregulēt nepieciešamajā pozīcijā, atrodoties autovadītāja sēdeklī. Tie ir arī nolokāmi, lai stāvvietā tos varētu piekļaut virsbūvei.

Space Star

Esi gatavs izpētīt Space Star no iekšpuses? Dodies uz sadaļu Salons.