BRAUKŠANA AR SPACE STAR

Braukšana ar Space Star sagādā prieku. Nospied pedāli un tev ļoti patiks, cik ātri automobilis reaģē uz tavām komandām. Tāpat kā sportiskais paātrinājums, automobiļa veiklums un stabilā vadāmība būtiski atvieglo iekļaušanos satiksmes plūsmā un izkļūšanu no tās.

1,2 L DOHC 12 VĀRSTU MIVEC DZINĒJS

Savā klasē lielākā degvielas ekonomija

Space Star ir aprīkots ar 1,2 litru 12 vārstu vienrindas trīscilindru DOHC MIVEC dzinēju. MIVEC ‒ Mitsubishi novatoriskā vārstu darbības laika elektroniskā vadības sistēma. Tas nozīmē, ka iegūsi atsaucīgu veiktspēju un iespaidīgu degvielas ekonomiju. Jo mazāk jāapstājas, lai uzpildītu degvielu, jo vairāk laika atliek ceļošanai.

PLŪSTOŠS UN AERODINAMISKS DIZAINS

Forma, kas ir radīta degvielas ekonomijai

Space Star ir plūdlīniju virsbūve, lai plūstoši slīdētu cauri gaisa plūsmai. Mazāka gaisa pretestība mazina vēja radīto troksni un CO2 izmešu daudzumu, vienlaikus uzlabojot degvielas ekonomiju un stabilitāti, braucot lielā ātrumā.

SAVĀ KLASĒ LABĀKAIS APGRIEŠANĀS RĀDIUSS

Iekļūst visšaurākajās vietās

Ar ļoti mazu 4,6 metru apgriešanās rādiusu (viens no labākajiem klasē) Space Star var droši izaicināt pilsētas ielas vai lauku ceļus. Ja runa ir par novietošanu stāvvietā, šis hečbeks spēj iespiesties tādā šaurībā, kur citi automobiļi to nespēj.

Kruīza kontrole

Vēl relaksētāka braukšana lielos attālumos

Kruīza kontrole automātiski uztur vienmērīgu tava automobiļa ātrumu un tev nav jātur kāja uz gāzes pedāļa. Tas padara ilgākus braucienus daudz relaksētākus. Lai atslēgtu kruīza kontroli, vienkārši nospied sajūga vai bremžu pedāli.

EKOLOĢISKĀ REŽĪMA INDIKATORS

Kļūsti par videi draudzīgu autovadītāju

Ja viegli un prātīgi piespied gāzes pedāli, izgaismojas ECO indikators. Jo biežāk tas iedegas, jo labāk tu brauc. Tas ir paredzēts, lai palīdzētu tev attīstīt labākus braukšanas ieradumus, mazinātu degvielas izmaksas un sniegtu ieguldījumu tīrākā apkārtējā vidē.

Space Star

Vēlies uzzināt par Space Star izskatu, kas izceļas uz apkārtējo fona? Dodies uz sadaļu Ārējais dizains