MITSUBISHI SPACE STAR

Pakļauj pilsētu

No €11,490

Jaunais Space Star. Sportisks, veikls hečbeks, kas ļauj tev visu kontrolēt.

 • Zems degvielas patēriņš

 • Vieta 5 pieaugušajiem

 • Viegli novietot stāvvietā

 • Plaša bagāžas telpa

BRAUKŠANA AR SPACE STAR

Tavs lieliskais ceļabiedrs pilsētā

Tātad – tu vēlies automobili ar funkcionālu, ērtu salonu? Automobili, kas piedāvā vislielāko degvielas ekonomiju savā klasē? Automobili, kas veikli izlavierē cauri satiksmei, kuru ir patīkami vadīt un viegli novietot stāvvietā? Iepazīstinām tevi ar jauno Space Star. Tas ir tavs lieliskais ceļabiedrs.

SPACE STAR ĀRĒJAIS DIZAINS

Drosmīgs vēstījums

Zems, konusveidīgs motora pārsegs, jaudīgi biksenona priekšējie lukturi un dominējošs apakšējais buferis ar hromētu režģi piešķir Space Star mīlīgu izteiksmi. Ja vēlies tikt ievērots, izvēlies Space Star!

SPACE STAR SALONS

Daudz plašuma

No ārpuses Space Star varbūt izskatās kā kompakts hečbeks, taču tā interjers ir pavisam citādāks. Uzsvērts ir plašums un komforts; tajā pietiek vietas pieciem pieaugušajiem un regulējams aizmugurējais sēdeklis nozīmē, ka bagāžas nodalījums ir pietiekami funkcionāls, lai atbilstu visām tavām vajadzībām.

SPACE STAR DROŠĪBAS FUNKCIJAS

Mazs automobilis, liels drošības funkciju klāsts

Space Star ir vairākas izsmalcinātas drošības sistēmas, lai tu justos droši, tostarp pretslīdes un stabilitātes kontrole, uzlabota bremzēšanas sistēma un palīgmehānisms braukšanas uzsākšanai kalnā.

  Lai uzzinātu visas specifikācijas, lejupielādējiet brošūru.

  Lejupielādēt brošūru

  Space Star cenu lapa

  Space Star brošūra