Seši iemesli iegādāties Outlander PHEV plug-in hibrīdu

Pieslēdziet automobili elektrotīklam. Pieslēdzieties labākai pasaulei.

Tas ir Eiropā populārākais plug-in hibrīds

Kādēļ tas ir tik populārs? Jo tas ir lieliski piemērots, lai dotos uz skolu, pārvietotos ikdienā vai pat nedēļas nogales piedzīvojumiem. Tas ir ietilpīgs un ērts, bet vai mēs minējām, ka to ir lieliski vadīt?

Pozitīvas atsauksmes

Šo automobili izvēlējušies vairāk nekā 200 000 pircēju

Outlander PHEV ir vispopulārākais plug-in hibrīds kopš tā tirdzniecības sākuma.
Cilvēkiem patīk, ka tas ir praktisks SUV apvienojumā ar modernu hibrīda tehnoloģiju.

 

Ieskaties tuvāk

SUV ar klasē labāko 4x4 sistēmu

Outlander PHEV ir aprīkots ar vienu no visinteliģentākajām un vismodernākajām pieejamajām četru riteņu piedziņas (4WD) sistēmām: S-AWC (Super All Wheel Control). Savu 4WD sistēmu pilnveidi mēs uzsākām jau pagājušā gadsimta astoņdesmitajos gados.

 

PĀRLIECINOŠA SAĶERE JEBKUROS APSTĀKĻOS

Lai kāds būtu brauciens, šis automobilis ir gatavs vienmēr

4WD sistēma kontrolē katra riteņa piedziņu un bremzēšanu. Tas nozīmē, ka Outlander PHEV piedāvā lielāku stabilitāti un kontroli neatkarīgi no tā, ko jūsu ceļā noliek Māte Daba.

Elektromobiļa tehnoloģija pašā tā sirdī

EV tehnoloģiju mēs izstrādājam jau vairāk nekā trīsdesmit gadu. Patiesībā mēs laidām tirgū pasaulē pašu pirmo masveidā ražoto elektromobili. Mēs pilnveidojam šo EV tehnoloģiju, un tā darbojas Outlander PHEV pukstošajā sirdī.

45km

Nobraucamais attālums tikai elektrorežīmā

Elektromobiļa režīmā nobraucamais attālums nozīmē, ka ar elektrisko uzlādi pilnībā pietiek, lai pārvietotos ikdienā vai dotos uz darbu.

4stundas

Mājas uzlādes ierīces (90‒100%)

Tas ir viss, kas nepieciešams, lai nodrošinātu pilnīgu uzlādi, izmantojot īpašo mājas uzlādes ierīci. Vai veiciet uzlādi kādā no publiskajām uzlādes stacijām visā Latvijā.

30gadi

Elektriskais mantojums

Tieši tik ilgi mēs izstrādājam un pilnveidojam savu Outlander PHEV izmantoto elektroauto tehnoloģiju.

DODIETIES TĀLĀK NO MĀJĀM

Nesatraucieties, ka beigsies elektrība

Latvieši savās ikdienas gaitās vai ceļā uz skolu katru dienu veic vidēji 30 km. Ar Outlander PHEV EV režīmā vien iespējams nobraukt 45 km, tādējādi ar to pilnībā pietiek gandrīz visiem ikdienas izbraucieniem. Ja aprēķinos iekļauj benzīna dzinēju, kopējais nobraucamais attālums pārsniedz 600 km.

Labākais abās pasaulēs

Mitsubishi Outlander PHEV ir divi jaudīgi elektromotori un parastais benzīna dzinējs, kas darbojas kopā. Jūs varat manuāli izvēlēties elektromobiļa (EV) režīmu vai benzīna dzinēja režīmu vai arī ļaut Outlander PHEV to izvēlēties automātiski.

IESLĒDZIET HIBRĪDA REŽĪMU, KAD JUMS TAS IR NEPIECIEŠAMS

Benzīna dzinēja pārliecība garākiem braucieniem

Garākiem vai lielāka ātruma ceļojumiem, piemēram, pārvietojoties pa šoseju, benzīna dzinējs pārņem vadību no elektromotoriem.

Citiem vārdiem sakot ‒ jums ir jauda, kad vien tas nepieciešams. 

PĀRVIETOJIETIES AR ELEKTRĪBU, LAI SAMAZINĀTU IZMAKSAS

Divi elektromotori jūsu ikdienas braucieniem

100% elektriskais (EV) režīms ir ideāli piemērots īsākiem braucieniem vai intensīvas pilsētas satiksmes apstākļos. Tas nozīmē mazāku dzinēja nodilumu un zemākas ekspluatācijas izmaksas.

MAZĀKS IZMEŠU DAUDZUMS

Līdz 61%* mazāks CO2 izmešu daudzums

Tas ir Mitsubishi Outlander PHEV: samazina jūsu vidējo CO2 izmešu daudzumu tikai līdz 46 g/km**. Tas nozīmē ne tikai saudzīgāku izturēšanos pret planētu, runa ir arī par  automobiļu ekspluatācijas nodokli, kas ir 0 eiro.

GARANTIJA

Sirdsmiers ar 8 gadu garantiju

To jūs iegūstat, iegādājoties Mitsubishi Outlander PHEV, jo tam tiek dota mūsu Mitsubishi 5 gadu rūpnīcas garantija. Tā tiek piešķirta papildus mūsu pagarinātajai 8 gadu akumulatora kapacitātes garantijai. 

Piedāvājums

Vairāk kā elektrisks

Labākais plug-in hibrīds, tagad ar atlaidi € 1000.

APLŪKOT PIEDĀVĀJUMU