Drošība

Mēs esam apņēmušies radīt tādus automobiļus, ko jūs iemīļosiet un kuros jūsu mīļotie vienmēr būs drošībā. No dažādiem inteliģentiem sensoriem līdz aizsargājošai virsbūves čaulai – OUTLANDER PHEV gādā par visaptveroši augstu drošības līmeni.

Adaptīvā Kruīza Kontrole (ACC)

Palīdz ieturēt drošu distanci

Ar radara palīdzību saglabā uzstādīto distanci no jūsu automobiļa līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim uzlabotai drošībai un jūsu sirdsmieram. Novērš autovadītāja uztraukumus, it īpaši satiksmes sastrēgumos un uz lielceļiem

Frontālu sadursmju mazināšanas sistēma (Forward Collision Mitigation System – FCM)

Labāka drošība sadursmes gadījumā

Ar kameru un lāzera radara kombināciju aprīkotā FCM sistēma novērtē jūsu automobiļa attālumu no priekšā braucošā un ātrumu salīdzinājumā ar to. Ja sistēma konstatē sadursmes draudus, atskan brīdinājuma skaņas signāls, un automobiļa ātrums tiek automātiski samazināts.

JOSLU ŠĶĒRŠOŠANAS BRĪDINĀJUMA SISTĒMA (LDW)

Ja šķērsosiet līniju, auto brīdinās.

Ja automobilis novirzās no braukšanas joslas, kad nav ieslēgts pagrieziena rādītājs, sistēma raida skaņas signālu un uzrāda brīdinājumu.

Automātiskas tālās gaismas (AHB)

Pārslēgs gaismas jūsu vietā

Lai uzlabotu drošību, komfortu un atvieglotu braukšanu naktī, tālās gaismas automātiski pārslēdzas atpakaļ uz tuvajām gaismām, ja priekšā tiek uztverts transportlīdzeklis, pēc tam automātiski pārslēdzas uz tālajām gaismām, pretī braucošajam transportlīdzeklim aizbraucot.

Blind Spot Warning (BSW)

Vairāk nebūs neredzamo zonu!

Šī drošības sistēma izmanto aizmugurējā bamperī iebūvētus radara sensorus, lai uztvertu transportlīdzekļus jūsu aklajās zonās automobiļa labajā un kreisajā pusē. Kad  BSW sistēma ir aktivizēta un pagriezienu rādītāji ir izslēgti, attiecīgajā ārējā atpakaļskata spogulī tiek uzrādīts indikators. Ja kāds transportlīdzeklis tiek uztverts, kad ir ieslēgts pagrieziena rādītājs, indikators attiecīgās puses ārējā atpakaļskata spogulī sāk mirgot, un atskan skaņas brīdinājuma signāls. 

BRĪDINĀJUMS PAR SATIKSMI AIZMUGURĒ (RCTA)

Atpakaļgaitā ar pārliecību

Kad RCTA sistēma ir aktivizēta, kombinētajā mērinstrumentu panelī iedegas indikators. Ja aizmugurējā bamperī iebūvētie radara sensori uztver tuvojošos transportlīdzekli, kad transmisijas svira ir atpakaļgaitas pārnesumā, daudzfunkcionālās informācijas sistēmas ekrānā tiek uzrādīts brīdinājuma ziņojums, atskan skaņas signāls, un indikatori abos ārējos atpakaļskata spoguļos sāk mirgot.

360 GRĀDU APKĀRTSKATA KAMERA

Atvieglo automobiļa novietošanu stāvvietā

Visapkārt OUTLANDER PHEV izvietotās mazītiņās kameras ļauj jums vienlaikus redzēt automobiļa priekšgalu, aizmuguri un sānus. Apkopojot ievāktos datus, Apkārtskata monitors spēj arī izveidot skatu no putna lidojuma uz automobili, lai palīdzētu jums orientēties un drošāk novietot automobili stāvvietā.

Ultraskaņas nevēlama paātrinājuma mazināšanas sistēma (Ultrasonic Misacceleration Mitigation System – UMS)

Bez pēkšņiem rāvieniem

Lai palīdzētu novērst sadursmes, novietojot automobili stāvvietā, atskan skaņas signāls un parādās brīdinājuma signāls, ja priekšējie vai aizmugures sensori pamana tuvumā kādu šķērsli. Tiek kontrolēts arī paātrinājums, ja vadītājs nejauši stiprāk nospiež gāzes pedāli.

Paaugstinātas triecienizturības virsbūve RISE

Radīts, lai aizsargātu Tevi!

Paaugstinātas triecienizturības virsbūve RISE (Reinforced Impact Safety Evolution) īpaši veidotā struktūra asorbē un izkliedē trieciena enerģiju sadursmes gadījumā, tādējādi samazinot traumu gūšanas risku.