Nobraucamais attālums

Jaudīgais akumulators ļaus nobraukt 45 km pilnībā elektriskā režīmā. Ja šim aprēķinam pieskaita 2,4 litru benzīna motoru, tiek iegūts iespaidīgs kombinētais nobraucamais attālums. Turklāt, pateicoties spējai atgūt kinētisko enerģiju ar reģeneratīvās bremzēšanas palīdzību, tiek iegūtas visas elektrības priekšrocības bez raizēm par enerģijas izbeigšanos.

PHEV nobraucamais attālums

Lielāks nobraucamais attālums nekā jebkuram citam tirgū pieejamam PHEV

Tikai mieru! Jūs gaida patīkams brauciens. Un kā ir ar raizēm par nobraucamo attālumu? Tās izgaist ātrāk nekā garāmslīdošās ainavas atpakaļskata spogulī. Uzziniet, cik tālu var tikt ar maksimālo nobraucamo attālumu.

Rāmā mierā no Londonas līdz Kenvijas salai

Kenvijas sala atrodas 28 jūdžu (44,8 km) attālumā no Londonas pievārtes. Tas ir jauks apvidus ar labām pastaigu takām, lieliskām izklaidēm un drošu peldēšanos bērniem. Šādā attālumā var veikt šo braucienu ar vienu elektrības uzlādi.

Ceļotāju stāsti no Gildfordas līdz Dublinai

Dublina atrodas 361 jūdzes (577,6 km) attālumā no Gildfordas. Tā ir Īrijas Republikas galvaspilsēta un patiesi skaista pilsēta. Līdz tai viegli varēs nokļūt ar OUTLANDER PHEV nobraucamo attālumu.

Ķelnē

Vācijas pilsēta Ķelne atrodas 310 jūdžu (496 km) attālumā no Londonas. Šī pilsēta Reinas upes krastos ir slavena ar savu katedrāli un muzeju. Braucienam turp un atpakaļ būs nepieciešama tikai viena degvielas uzpilde un viena pilnīga uzlāde. Un ar vairāk nekā 120 000 saderīgiem uzlādes punktiem visā Eiropā tas būs pavisam vienkārši.

outlander phev

Lai uzzinātu, cik viegli ir uzlādēt OUTLANDER PHEV, dodieties uz sadaļu UZLĀDE