Salons

Outlander PHEV iekšienē ir liels plašums un bagātīgs funkciju klāsts. Taču drīz vien pamanīsiet vēl ko pārsteidzošu. Salonā ir ļoti, ļoti klusi.

Ar viedtālruni savienojama displeja audiosistēma (SDA)

Komunikāciju iespējas

Palielinātajā centrālajā panelī ievietota ar viedtālruni savienojama displeja audiosistēma (Smartphone Linked Display Audio system – SDA). Šī iebūvētā informācijas un izklaides sistēma ir īpaši uzlabota. Tagad tā aprīkota ar 8 collu displeja ekrānu, augstākas klases navigācijas sistēmu un ātrāku procesoru, kas spēj ielādēt informāciju divreiz ātrāk. Tajā apkopota arī audio un tāda brauciena statusa informācija kā enerģijas patēriņš un nobrauktais attālums. Bet, ja ar to vēl nepietiek, SDA ļauj arī savienot viedtālruni ar automobili ar Apple CarPlay™ vai Android Auto™ starpniecību, lai varētu rīkoties ar iecienītākajām lietotnēm.

Mitsubishi POWER SOUND skaņas sistēma

Izbaudiet jaudīgu skaņu

Mēs izstrādājām šo izcilo skaņas sistēmu tieši OUTLANDER PHEV modelim. Pastiprinātājs ar 510 W jaudu nodrošina pietiekamu skaļumu. Priekšgalā ierīkotais titāna augsto toņu skaļrunis atskaņo augstās notis, un septiņi pārējie skaļruņi, kas izvietoti visapkārt automobilim, gādā par bagātīgāku un līdzsvarotāku skaņas baudījumu. Kopējais rezultāts ir automobiļa skaņas sistēma, kas ir labāka par daudzām mājas stereosistēmām.

Plašs salons

Apsēdieties ērti un izbaudiet braucienu

OUTLANDER PHEV ir lielas durvis, kas atvieglo iekāpšanu un izkāpšanu. Un, nonākot salonā, nedraud šaurības sajūta, jo ir pietiekami daudz vietas gan virs galvas, gan zem kājām, lai pasažieri varētu ērti iekārtoties sēdekļos.

Bagāžnieka ietilpība – 463 litri

Paņemiet līdzi visu vajadzīgo

463 litru bagāžnieka ietilpība ļauj iekraut un pārvadāt dažādas mantas – no koferiem līdz sēžamajiem bērnu ratiņiem. Aizmugures sēdekļu atzveltnes var nolocīt, iegūstot pietiekamu vietu kalnu velosipēdiem. Zem bagāžas nodalījuma grīdas ir arī speciāls nodalījums elektriskā uzlādes kabeļa glabāšanai.

Dinamisks sēdekļu dizains

Komfortabli visos braucienos

Jaunie priekšējie sēdekļi, kas vairāk apņem augumu, ne tikai izskatās sportiskāk, bet arī ir uzlaboti ar dziļi konturētām malām un regulējamu krustu apvidus atbalstu vadītājam. Centrālā polstera apvidum uzlabota ūdensnecaurlaidība, kas labi noder, ierodoties tieši no pludmales. Jaunie sēdekļi ir ērtāki un ar labāku atbalstu arī aizmugurējai pašažieru rindai.

AC 1500 W strāvas avoti

Saņemiet enerģiju

OUTLANDER PHEV ir ierīkotas divas ērtas kontaktligzdas. Viena atrodas centrālajā konsolē, bet otra – aizmugures bagāžas nodalījumā. Tās nodrošina līdz AC 1500 W strāvas padevi (kontaktdakša: F tips) no braukšanas akumulatora. Tas ir pietiekami dažādām ierīcēm izbraukumā ar teltīm vai pat mājās, ja ir strāvas padeves traucējumi.

Ievērojiet: Dažas ierīces varbūt nedrīkst pieslēgt, arī tad, ja tās nepārsniedz nominālo strāvas patēriņu 1500 W. Precīzāku informāciju sk. lietošanas instrukcijā.

outlander phev

Lai uzzinātu par visām OUTLANDER PHEV iebūvētajām drošības tehnoloģijām, sk. sadaļu Drošība.