Ārējais dizains

Braucot ar OUTLANDER PHEV, neizdosies saplūst ar pūli un palikt nepamanītam. Ar iespaidīgo radiatora režģi, elegantajiem priekšējiem lukturiem un aerodinamisko formu tas piesaistīs skatienus visur un vienmēr.

DYNAMIC SHIELD

Aizsardzības un veiktspējas apvienojums

OUTLANDER PHEV priekšgals ir aprīkots ar DYNAMIC SHIELD – unikālu dizainu, kas nodrošina labāku aizsardzību gājējiem un pasažieriem. Atjaunots arī augšējais radiatora režģis un bampers, kas piešķir automobilim sportiskāku izskatu un padara priekšgalu aerodinamiskāku.  

Red Diamond krāsa

Bagātīgāks, piesātinātāks sarkanais tonis

OUTLANDER PHEV ir pieejams dažādu dinamisku krāsu izvēlē, tostarp jaunajā daudzslāņu Red Diamond krāsā, kas piešķir bagātīgu toni ar pērļainu virsmu.

LED priekšējie lukturi un dienas braukšanas lukturi

Labāk saskatiet ceļu priekšā

Stilīgie priekšējie lukturi aprīkoti ar LED spuldzēm gan tuvajām, gan tālajām gaismām. Tiem ir automātiska līmeņa noregulēšana atkarībā no automobiļa noslogojuma, paātrinājuma un bremzēšanas. Tātad tie vienmēr gaismos tieši vajadzīgajā augstumā un virzienā, neapžilbinot pretī braucošos autovadītājus. LED miglas lukturi apgaismo ceļu ar baltu gaismu labākai, skaidrākai redzamībai. LED dienas braukšanas gaismas ieslēdzas automātiski, kad automobilis atrodas kustībā, lai padarītu to labāk saredzamu citu automobiļu vadītājiem, gājējiem un velobraucējiem.

Elektriskas bagāžas nodalījuma durvis

Atvieglota iekraušana un izkraušana

Vai esat mēģinājuši atvērt automobiļa bagāžas nodalījuma durvis, kad rokas ir pilnas ar aprīkojumu vai pirkumiem? Mēs zinām, kā tas ir, – mēs arī braucam iepirkties. Tāpēc OUTLANDER PHEV ērti darbināmās bagāžas nodalījuma durvis ir atveramas trīs veidos – ar pogu uz instrumentu paneļa, ar pogu uz pašām bagāžas nodalījuma durvīm vai ar atslēgas tālvadības pulti.

outlander phev

Lai sīkāk izpētītu pasaulē veiksmīgākā uzlādējamā hibrīda EV iekšieni, skatiet sadaļu Salons.