Braukšana

OUTLANDER PHEV ir izstrādāts, lai būtu piemērots visām dzīves vajadzībām. Gan ikdienas braucieniem uz darbu, gan piedzīvojumu ceļojumiem dabā – OUTLANDER PHEV ir gatavībā un gaida startu.

SUV iespējas

Gatavs itin visam

OUTLANDER PHEV piemīt visas apvidus automobiļa priekšrocības – augstā vadītāja pozīcija un augstais klīrenss, kas ļauj viegli pārvarēt bedrainus ceļus un nelīdzenus apvidus. Tas nodrošina jaudīgu paātrinājumu un turēšanos uz ceļa ar labu reakciju, turklāt ar plašo salonu un bagātīgo bagāžas platību šis apvidus auto ir lieliskāks nekā jebkad.

Divi elektriskie motori

Ātri reaģējoša 4WD veiktspēja

OUTLANDER PHEV ir aprīkots ar diviem vienādiem tehnoloģiski mūsdienīgiem elektriskajiem braukšanas motoriem, kas uzstādīti uz priekšējās un aizmugures ass. Kopīgi tie rada koncentrētāku braukšanas jaudu un ļauj automobilim braukt ar ātrumu līdz 135 km/h (85 jūdzes/h) pilnībā EV režīmā. Tas nodrošina automobilim arī vienmērīgāku gaitu bez “rāvieniem”, pārslēdzot pārnesumus, un braukšana ir praktiski bez skaņas.

S-AWC (Super All Wheel Control)

Izcila stabilitāte

OUTLANDER PHEV ir vienīgais pieejamais automobilis ar Twin Motor 4WD sistēmu, kas darbojas tandēmā ar Mitsubishi unikālo integrēto automobiļa dinamikas kontroles sistēmu S-AWC (Super All Wheel Control). Priekšējais un aizmugures motors optimāli kontrolē katra riteņa braukšanas un bremzēšanas spēku, kas nebūtu iespējams tradicionālajiem 4WD automobiļiem. Rezultātā OUTLANDER PHEV nodrošina labāku stabilitāti un kontroli visos apstākļos.

Vairāk par S-AWC tehnoloģiju

Mūsu unikālā integrētā automobiļa dinamikas kontroles sistēma S-AWC nodrošina paredzamu vadāmību un labāku veiktspēju ar Aktīvās rotācijas kontroles (Active Yaw Control – AYC), Aktīvās stabilitātes kontroles (Active Stability Control – ASC) un Pretbloķēšanas bremžu sistēmas (Anti-Lock Brake System – ABS) kombināciju.

Aktīvā rotācijas kontrole (Active Yaw Control – AYC)

Labāk veikt pagriezienus

Aktīvā rotācijas kontrole (AYC) uzlabo pagriezienu veikšanu, optimāli sadalot braukšanas un bremzēšanas spēkus labās un kreisās puses riteņiem.

Aktīvā stabilitātes kontrole (Active Stability Control – ASC)

Stabilitāte visos apstākļos

Aktīvā stabilitātes kontrole (ASC) palīdz vadītājam saglabāt kontroli. Kad šī sistēma konstatē, ka nevar nodrošināt pienācīgu saķeri ar ceļu visiem riteņiem slidena ceļa vai pēkšņas stūres pagriešanas dēļ, vienam vai vairākiem riteņiem tiek pielietots bremzēšanas spēks, un tiek automātiski koriģēta motora jauda, lai saglabātu kontroli.

Pretbloķēšanas bremžu sistēma (Anti-lock Brake System – ABS)

Nebloķē bremzes

Pretbloķēšanas bremžu sistēma (ABS) neļauj riteņiem bloķēties spēcīgas bremzēšanas laikā vai bremzējot uz slidenām ceļa virsmām. Tātad vadītājs var saglabāt kontroli un stūrēt apkārt potenciāliem šķēršļiem un/vai novērst sadursmes.

Braukšanas režīmu slēdzis

Labāks vilces spēks, kad tas ir īpaši vajadzīgs

Uzlabojiet OUTLANDER PHEV vilces spēku un stabilitāti vēl vairāk ar jauno Braukšanas režīmu selektora slēdzi, kas atrodas centrālajā konsolē. Tikai nospiediet to, līdz vajadzīgais režīms parādās instrumentu paneļa multiinformācijas displejā. Izvēlieties. ECO, Normal, Snow (Sniega) vai Lock (Bloķēšanas) uzstādījumus.

Veiktspēja

Optimāla veiktspēja

Elektriskie motori pie katras ass un jaudīgs benzīna motors harmoniski sadarbojas, lai optimizētu veiktspēju. Papildinot to ar Super All Wheel Control (S-AWC), kas uzlabo vilces spēku un stabilitāti, tiek iegūts braukšanas prieks vēl nebijušā līmenī ar OUTLANDER PHEV.

Jaunais Instyle

Izvēlieties jauno Instyle, un iegūsiet melnu ādas salonu ar dimanta raksta šuvēm uz sēdekļiem, Bilstein amortizatorus labākai vadāmībai un alumīnija pedāļus kā īstam sacensību auto.

Alumīnija pedāļi

Sportisks pieskāriens

Alumīnija pedāļi rada sportiskāku sajūtu, turklāt tie izskatās lieliski uz tumša interjera dona un tiem ir arī praktiskā puse - apavi nenoslīdēs nost no tiem.

Bilstein amartizatori

Komfortablāks brauciens

Bilstein amortizatorus ražo kopš 1954. gada. Ar šiem amartizatoriem ir aprīkots arī Instyle OUTLANDER PHEV, lai uzlabotu sniegumu un vadāmību, kā arī nodrošinātu ērtāku braukšanu prasīgos apstākļos.

 

Uzlabotā palīdzības sistēma vadītājam (Advanced Driver Assistance System – ADAS)

Tehnoloģija visaptverošai drošībai

Uzlabotā drošības tehnoloģija veicina drošāku braukšanu ar lielāku pārliecību – uz ceļa un auto stāvlaukumā, gan dienā, gan naktī. No gudrajiem sensoriem, kas novēro apkārtni un brīdina vadītāju par draudiem, līdz aktīvai palīdzībai braukšanā un stabilai pasīvajai aizsardzībai – Outlander PHEV nodrošina visaptverošu augstu drošības līmeni.

Apsildāms vējstikls

Skaidrs skats uz ceļu vienā mirklī

Vējstiklā iestrādātie apsildes vadi ātri notīra no stikla miglu vai ledu. Automobiļa vējstikls kļūs tīrs daudz ātrāk nekā izmantojot sildītāju/atkausētāju.

Elektroniskā stāvbremze (EPB) / Bremžu automātiska fiksēšana (Brake auto Hold – BAH)

Nav vairs jācīnās ar stāvbremzi

Elektroniskās stāvbremzes (EPB) slēdzis nomainījis tradicionālo sviru. Pavelciet uz augšu, lai iedarbinātu, un nospiediet uz leju, lai atlaistu. Bremžu automātiska fiksēšana (Brake Auto Hold – BAH) ļoti atvieglo stāvbremzes lietošanu, braucot stop/start situācijās.

outlander phev

Lai uzzinātu vairāk par OUTLANDER PHEV lielisko izskatu, skatiet sadaļu Ārējais dizains