Uzlāde

OUTLANDER PHEV var uzlādēt vairākos dažādos veidos, tostarp vairāk nekā 78 uzlādes punktos Latvijā. Izmantojot Quick Charger (Ātrāko lādētāju), jau 25 minūšu laikā var uzlādēt automobili līdz 80 %.

Uzlādes veidi

Uzlādēt var vienkārši

OUTLANDER PHEV var uzlādēt vairākos veidos. Tie visi ir vienkārši un ērti. Varat brīvi izvēlēties sev piemērotāko.

Parastais lādētājs

Akumulatoru var uzlādēt no standarta sienas kontaktligzdas, kura, kā mēs iesakām, saņem strāvu no atsevišķas elektrības ķēdes, ko ir pārbaudījis kvalificēts elektriķis.

7 stundas (230 V 8 A) vai 5,5 stundas (230 V 10 A)

Specializēts Mājas lādētājs

Specializēts mājas lādētājs ir tāds, kuru profesionāls elektriķis ir uzstādījis ārpusē pie mājas.  Uzlādes ilgums 4 stundas

Ātrā uzlāde

Ātrās uzlādes ierīces spēj nodrošināt uzlādi līdz 80% jau 25 minūtēs.

Uzlādes laiks 25 minūtes

Publiskās uzlādes stacijas

Lādētāji atrodami lielveikalu auto stāvlaukumos, tirdzniecības centros un dažādās vietās, kur var atstāt automobili uz ilgāku laiku – dažkārt pat darbavietās.

Uzlādes laiks 3.5 stundas

Pašvaldību plāni

Pieprasiet, lai pašvaldība uzstāda lādētāju

Ja jums nav privāta pagalma auto novietošanai, sazinieties ar vietējo pašvaldību, lai noskaidrotu, vai tuvumā varētu uzstādīt publisku lādētāju.

Mitsubishi tālvadība

Uzziniet, kad automobilis ir pilnībā uzlādēts

Vēlaties uzzināt, kad jūsu OUTLANDER PHEV ir pilnībā uzlādēts? To varēs pavēstīt funkcija Mitsubishi Remote Control (tālvadība). Tā ļauj arī attālināti uzstādīt uzlādes laikus vai ieprogrammēt salona iepriekšēju iesildīšanu vai atdzesēšanu, lai, atgriežoties automobilī, tajā valdītu perfekti piemērota temperatūra.

outlander phev

Lai uzzinātu, cik pārsteidzoši ekonomisks ir OUTLANDER PHEV, dodieties uz sadaļu Braukšanas izmaksas.