Salons

OUTLANDER salons ir veidots gan ērtai braukšanai, gan praktiskiem mērķiem. Pateicoties salona plašumam un ērtajiem sēdekļiem, pat garākie ceļojumi pazib vienā mirklī. Turklāt tas ir bagātīgi aprīkots ar pietiekami daudzām modernām tehnoloģijām, padarot braukšanu par baudu.

Padomāts par ikvienu

Ietilpīgs salons

Lielās aizmugurējās durvis atvieglo iekāpšanu un izkāpšanu, un aizmugurē ir pietiekami daudz vietas kājām un virs galvas. Turklāt septiņvietīgajā konfigurācijā pietiek vietas visai ģimenei vai pat minifutbola komandai.

Uzņem neizjauktus kalnu divriteņus

Pielāgojams kravas nodalījums

Otrās un trešās rindas sēdekļu izkārtojuma iespējas ļauj pārvadāt gandrīz jebkuru pasažieru kombināciju. Ar paceltiem trešās rindas sēdekļiem Jums ir pieejama iespaidīga 781 litra bagāžas telpa. Nolokot trešās rindas sēdekļus uz leju, Jūs iegūsiet milzīgu – 1608 litru – kravas telpu. Tā ir tik līdzīga alai, ka varat teju sadzirdēt savu atbalsi.

360 grādu apkārtskata kamera

Redzi auto no visām pusēm

Automobiļa priekšā, sānos un aizmugurē novietoto kameru uzņemtos attēlus (tai skaitā panorāmas skatu) iespējams apskatīt dažādās kombinācijās, lai redzētu, kas atrodas aklajās zonās, un atvieglotu automobiļa novietošanu stāvvietā. Automobilis ekrānā var tikt attēlots 7 krāsās pēc jūsu izvēles.

Sīklietu novietnes

Funkcionāls salons

Mitsubishi ir padomājis par visu. Salonā jūs atradīsiet ērtas sīklietu novietnes centrālajā konsolē un sānu durvīs. Ir paredzēta speciāla novietne gan saulesbrilēm, gan dzērienu glāzēm.

Komforts gan īsos, gan garos pārbraucienos

Ērti auduma vai ādas apdares sēdekļi ļauj nenogurt pat tālos pārbraucienos. Papildu komfortu nodrošina priekšējo sēdekļu apsildes funkcija un vadītāja sēdekļa elektriska regulēšanas iespēja.

Gūstiet jaunu pieredzi

Smartphone Link Display Audio (SDA)

Dodieties kur un kad vēlaties. Atklājiet jaunas vietas un jaunu mūziku. Smartphone-link Display Audio (SDA) palīdz Jums rast šādus mirkļus. Jūs varat ievadīt kartes iestatījumus, mūzikas atskaņošanu un zvanus, izmantojot tikai balsi – daudz patīkamākam un drošākam braucienam.

Ērta funkciju kontrole

Multifunkcionāls stūres rats

Uz multifunkcionālā stūres rata ir novietoti kruīza kontroles, audio un tālruņa vadības (ar BLUETOOTH) slēdži, kas braukšana padara ne tikai komfortablāku, bet arī krietni drošāku, jo nav nepieciešamības novērsties no ceļa.

outlander

Lai uzzinātu vairāk par drošības tehnoloģijām Outlander automašīnā, dodaties uz sadaļu drošība.