Drošība

Drošība ir būtisks faktors, kas ļauj autovadītājam izbaudīt patiesu braukšanas prieku. OUTLANDER ir aprīkots ar daudziem drošības elementiem, lai nodrošinātu autovadītājam un pasažieriem visaugstāko drošības līmeni. Jaunā drošības sistēma analizē potenciālos sadursmes riskus un vajadzības gadījumā īsteno to novēršanas pasākumus.

Frontālās sadursmes novēršanas bremžu sistēma (FCM)

Drošāks pat sadursmes gadījumā

Palīdz novērst frontālas sadursmes vai mazināt to sekas, ja no sadursmes nav iespējams izvairīties. Uztver apkārtējos transportlīdzekļus un gājējus ar kameras un lāzera radara palīdzību.

Adaptīvā kruīza kontrole (ACC)

Palīdz saglabāt drošu distanci

Ar radara palīdzību saglabā uzstādīto distanci no jūsu automobiļa līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim uzlabotai drošībai un jūsu sirdsmieram. Novērš autovadītāja uztraukumus it īpaši satiksmes sastrēgumos un uz lielceļiem.

Joslu šķēršošanas brīdinājuma sistēma (LDW)

Auto pabrīdinās par novirzīšanos no braukšanas joslas

Ja automobilis novirzās no braukšanas joslas, kad nav ieslēgts pagrieziena rādītājs, sistēma raida skaņas signālu un uzrāda brīdinājumu.

Automātiskas tālās gaismas (AHB)

OUTLANDER gaismas pārslēgs jūsu vietā

Lai uzlabotu drošību, komfortu un atvieglotu braukšanu naktī, tālās gaismas automātiski pārslēdzas atpakaļ uz tuvajām gaismām, ja priekšā tiek uztverts transportlīdzeklis, pēc tam automātiski pārslēdzas uz tālajām gaismām, pretī braucošajam transportlīdzeklim aizbraucot.

Aklās zonas brīdinājuma sistēma (BSW)

Vairs nekādu aklo punktu

Šī drošības sistēma izmanto aizmugurējā bamperī iebūvētus radara sensorus, lai uztvertu transportlīdzekļus jūsu aklajās zonās automobiļa labajā un kreisajā pusē. Kad BSW sistēma ir aktivizēta un pagriezienu rādītāji ir izslēgti, attiecīgajā ārējā atpakaļskata spogulī tiek uzrādīts indikators. Ja kāds transportlīdzeklis tiek uztverts, kad ir ieslēgts pagrieziena rādītājs, indikators attiecīgās puses ārējā atpakaļskata spogulī sāk mirgot, un atskan skaņas brīdinājuma signāls.

Brīdinājums par satiksmi aizmugurē (RCTA)

Brauciet atpakaļgaitā ar pārliecību

Kad RCTA sistēma ir aktivizēta, kombinētajā mērinstrumentu panelī iedegas indikators. Ja aizmugurējā bamperī iebūvētie radara sensori uztver tuvojošos transportlīdzekli, kad transmisijas svira ir atpakaļgaitas pārnesumā, daudzfunkcionālās informācijas sistēmas ekrānā tiek uzrādīts brīdinājuma ziņojums, atskan skaņas signāls, un indikatori abos ārējos atpakaļskata spoguļos sāk mirgot.

Nejaušas akselerācijas novēršanas sistēma (UMS)

Auto novietošana ir kļuvusi ērtāka

Lai palīdzētu novērst sadursmi, novietojot automobili stāvvietā, atskan skaņas signāls un uz displeja parādās brīdinājums, kad priekšējie vai aizmugurējie sensori konstatē tuvumā esošu šķērsli. Tiek kontrolēta arī dzinēja jauda, ja jūs nejaušības dēļ pēkšņi strauji palielināt ātrumu.

Aktīvā stabilitātes kontroles sistēma (ASC)

Pat ja jūs paslīdēsiet, auto to nedarīs

Ja sistēma konstatē aizmugurējo riteņu izslīdēšanu, ārējais priekšējais ritenis tiek piebremzēts, lai atgrieztu automobili tā izejas pozīcijā. Ja sānslīde tiek konstatēta priekšējiem riteņiem, tad tiek piebremzēts iekšējais aizmugurējais ritenis, lai izlīdzinātu automobiļa gaitu.

Palīgsistēma kustības uzsākšanai kāpumā (HSA)

Nekādas ripošanas atpakaļ

Uzsākot kustību kāpumā, palīgsistēma pietur bremzes vēl 2 sekundes pēc bremžu pedāļa atlaišanas, tādējādi neļaujot automobilim ripot atpakaļ.

Paaugstinātas triecienizturības virsbūve (RISE)

Droši pasargāts salons

Paaugstinātas triecienizturības virsbūve RISE garantē augstāku vadītāja un pasažieru drošības līmeni sadursmes gadījumā. RISE virsbūves īpaši veidotā struktūra absorbē un izkliedē trieciena enerģiju, kas, savukārt, samazina traumu gūšanas risku.

7 gaisa drošības spilveni

Aizsardzība ikvienam

Priekšējie, sānu, aizkarveida, kā arī vadītāja ceļgalu gaisa drošības spilveni samazina traumu gūšanas risku un smagumu sadursmes gadījumā.

outlander

Ko Jūs vēlaties darīt tālāk?