Brauciens

Iepazīstinām ar jaunākās paaudzes OUTLANDER SUV modeli. Neatkarīgi no tā, vai esat ikdienas braucienā vai dziļi lauku apstākļos, Outlander ir daudzpusīgs un pilnībā sagatavots.

Bezceļu braukšanas spējas

Gatavs piedzīvojumiem

OUTLANDER izceļas ar izturīga apvidus automobiļa cienīgu veiktspēju, kā arī iespaidīgu paātrinājumu un atsaucīgu vadāmību. Lai arī kurp jūs dotos, jums būs iespēja izbaudīt nākamās paaudzes apvidus automobiļa priekšrocības.

MIVEC benzīna dzinējs

Iespaidīga degvielas ekonomija

Modernais 2.0 litru MIVEC benzīna dzinējs ir jaudīgs un ar augstu veiktspēju, kas tajā pat laikā nodrošina ekonomisku degvielas patēriņu.

360 grādu apkārtskata kamera

Auto novietošana vēl nekad nav bijusi tik vienkārša

Automobiļa priekšā, sānos un aizmugurē novietoto kameru uzņemtos attēlus (tai skaitā panorāmas skatu) iespējams apskatīt dažādās kombinācijās, lai redzētu, kas atrodas aklajās zonās, un atvieglotu automobiļa novietošanu stāvvietā.

Kruīza kontrole

Komfortabli pārbraucieni

Kruīza kontrole saglabā nemainīgu iestatīto ātrumu, kas ļauj vadītājam komfortabli justies pat garos pārbraucienos, jo nav nepieciešamība turēt nospiestu akseleratora pedāli.

Elektriskā stāvbremze ar AUTOHOLD funkciju

Ērti lietojama rokasbremze

Vienkārši pavelciet slēdzi uz augšu, lai pielietotu stāvbremzi, vai nospiediet to uz leju, lai atbrīvotu to. Ja aktivizēta Autohold funkcija, automobilis paliks stāvot arī tad, ja atlaidīsiet bremžu pedāli. Nospiežot akseleratora pedāli, bremzes tiek atbrīvotas.

Apsildāms vējstikls

Laba redzamība vienā mirklī

Sildelementi vējstiklā atbrīvo to no apmiglojuma vai ledus, nodrošinot labu redzamību daudz īsākā laikā, nekā izmantojot sildītāju. Perfekts risinājums aukstajiem ziemas rītiem.

outlander

Lai uzzinātu vairāk par OUTLANDER izskatu, dodieties uz sadaļu ārējais dizains.