Salons

L200 iekšienē atradīsiet tādas īpašības, kas it  kā nebūtu sagaidāmas pikapā, – plašu vadītāja kabīni, augstas kvalitātes sēdekļus un labu skaņas izolāciju klusai, komfortablai braukšanai

Centrālais panelis un konsole

Viss vadītāja ērtībai

Uz instrumentu paneļa skulpturētais centrālais panelis un savienojošā konsole rada drīzāk jaudīga apvidus auto, nevis pikapa iespaidu. Centrālajā panelī arī atrodamas daudzas iebūvētās vadības ierīces – viss ērti aizsniedzams

Komfortabla kabīne

Maigs pieskāriens

Lai uzlabotu komfortu un braukšanas prieku, grīdas konsole, centrālais roku balsts un durvju apdare ir polsterēti un nošūti ar dubultām vīlēm. Uzlabota arī skaņas izolācija un vibrāciju slāpēšana. Kabīnes pievilcību papildina augstais apdares līmenis un neuzkrītošais apgaismojums.

Praktisks dizains

Uzmanība pret detaļām

Tā kā mēs vienmēr pievēršam uzmanību detaļām, salonā atradīsiet daudzus praktiski noderīgus akcentus, tādus kā priekšējie un aizmugures viedtālruņu turētāji, USB uzlādes porti un bagātīgi glabāšanas nodalījumi personīgajām mantām.

Bagātīgs plašums

Savā klasē labākais kabīnes izmērs

Vienvietīgā kabīne ir gaiša un plaša, tajā ir daudz vietas kājām. Ja izvēlēsieties dubultās kabīnes versiju, iegūsiet šajā klasē labāko platību un vietu vēl trim pasažieriem komfortablai braukšanai.

Instrumentu panelis

Spožākas, skaidrākas vadības ierīces

Spidometra un tahometra skalām uzlabots kontrasts un grafika, lai tās būtu vieglāk nolasāmas. Starp šīm skalām atrodas pilnkrāsu LCD multiinformācijas displejs, kurā sniegta informācija, 4 riteņu piedziņas statuss un drošības brīdinājumi.

Mitsubishi Multi Communication System (MMCS)

Saņem precīzas norādes

Ar multifunkcionālās navigācijas sistēmas skārienjutīgā displeja palīdzību iespējams kontrolēt audio sistēmas iestatījumus, turklāt displejs kalpo arī kā atpakaļskata kameras ekrāns.

Uzlabots sēdekļu dizains

Komforts visos braucienos

Sēdekļi izstrādāti tā, lai tie ērti piekļautos ķermenim. Tie nodrošina platu atbalstu pleciem, labāku atbalstu sāniem un dziļāku centru maksimālam muguras atbalstam. L200 ir pieejama arī elektroniska regulēšana vadītāja sēdeklim un priekšējo sēdekļu apsilde, kā arī sēdekļu ādas apdare kā izvēles aprīkojums

l200

Lai uzzinātu visu par doršības sistēmām L200 automašīnā, dodieties uz sadaļu drošība.