Ārējais dizains

Priekšējais radiatora režģis, motora pārsegs un bampers piešķir L200 no tērauda bloka izkaltas skulptūras izskatu. Taču tam piemīt, kas vairāk nekā tikai iespaidīgs izskats.

DYNAMIC SHIELD

Labāka aizsardzība, labāka stabilitāte

L200 jaunajā priekšgalā ir integrēts Mitsubishi dizainas koncepts "DINAMISKAIS VAIROGS". Tas ne tikai izskatās iespaidīgi, bet arī nodrošina labāku aizsardzību gājējiem un automobiļa pasažieriem. Uzlabotā motora pārsega forma un zemāks slotiņu novietojums uz vējstikla uzlabo redzamību.

Hi-Tech LED lukturi

Labāks apgaismojums visapkārt

Izcili efektīvie lielie kombinācijas lukturi ir vairāk izvirzīti uz ārpusi uz priekšējā bampera, lai labāk apgaismotu ceļu priekšā. Arī aizmugurē lielie kombinācijas lukturi vairāk izvirzīti uz ārpusi no virsbūves. Tie arī ātrāk reaģē, lai aizmugurē braucošo automobiļu vadītāji momentā varētu pamanīt bremzēšanu. Sānu pagriezienu lukturi (indikatori) uz durvju spoguļu ārējām malām brīdina velobraucējus, gājējus un citu automobiļu vadītājus par tūlīt gaidāmu šī automobiļa pagriezienu

Pievilcīgas krāsas

Ārpus ikdienišķā

Jaunā modeļa L200 ir pieejams bagātīgā pievilcīgu krāsu izvēlē. Ja vēlaties lepni izcelties, varbūt ir vērts drosmīgi izvēlēties Sunflare Orange Pearl?

Bagātīga kravas ietilpība

Pārvadā smagākās kravas

Viegli iekraujamais kravas nodalījums ir nostiprināts, lai izturētu dažādus negludumus un triecienus. L200 universālo pielietojumu nodrošina spēja pārvadāt dažādu veidu kravas, tāpēc tas ir ideāli piemērots darbam, saimniecības darbiem vai nedēļas nogales izbraukumiem dabā.

Elektriski spoguļi ar sānu pagriezienu lukturiem

Brīdiniet citus par gaidāmo pagriezienu

Elektriskie durvju spoguļi ir aprīkoti ar nolocīšanas funkciju, lai tos varētu droši pielocīt, novietojot automobili stāvvietā. Sānu pagriezienu lukturis (indikators) uz to ārējām malām brīdina citu automobiļu vadītājus, velobraucējus un gājējus par tūlīt gaidāmu šī automobiļa pagriezienu.

Jaunas dizaina detaļas

Izturīgs un elegants

Iepazīstiet detaļas, kas padara jauno L200 modeli tik pievilcīgu un praktisku

Bezkontakta durvju atvēršanas un dzinēja iedarbināšanas sistēma

Ērti un droši

Bezkontakta s sistēma ļauj aizslēgt un atslēgt durvis, vienkārši nospiežot pogu uz durvju roktura. Engine Start System (Motora iedarbināšanas sistēma) ļauj iedarbināt un izslēgt motoru, nospiežot motora slēdzi, tātad var iekāpt L200 automobilī un iedarbināt to bez atslēgas palīdzības.