Drošība

L200  ir sena reputācija kā uzticamam, robustam vieglajam komercautomobilim. Tas ir aprīkots ar virkni viedo funkciju, kas pasažieriem un vadītājam rada pavisam jaunas drošības sajūtas.

Aktīvā stabilitātes un pretizslīdes kontrole (ASTC)

Stabila braukšana

Aktīvās stabilitātes un pretizslīdes kontroles sistēmas sensori seko līdzi tam, vai kāds no automobiļa riteņiem nesāk izslīdēt vai negriežas tukšgaitā. Tiklīdz kāds no šiem faktoriem tiek konstatēts, sistēma attiecīgo riteni piebremzē, tādējādi uzlabojot automobiļa saķeri ar ceļa virsmu un saglabājot drošu, stabilu tā gaitu
Bremzēšanas sistēma bremžu sistēmai

ABS ar elektronisko bremžu spēka sadales sistēmu (EBD)

Bremzēšanas sistēma bremžu sistēmai

Mūsu pretbloķēšanas bremžu sistēma (ABS) novērš riteņu bloķēšanu ārkārtas bremzēšanas laikā. L200 ir aprīkots gan ar ABS, gan Elektronisko bremžu spēka sadalījumu (EBD). Šī sistēma automātiski sadala bremzēšanas spēku uz visiem četriem riteņiem, lai uzlabotu bremzēšanas efektivitāti.

Piekabes stabilitātes kontroles sistēma (TSA)

Velc droši

TSA sistēma ievērojami uzlabo automobiļa stabilitāti velkot piekabi. Ja tiek konstatēta automobiļa šūpošanās, sistēma automātiski pielāgo dzinēja jaudu un bremzēšanas spēku katram ritenim, tādējādi uzlabojot automobiļa un piekabes kustības stabilitāti.
Joslu šķēršošanas brīdinājuma sistēam (LDW)

Papildus drošība

Ja automobilis novirzās no braukšanas joslas, kad jūs braucat ar ātrumu virs 65 km/h un nav ieslēgts pagrieziena rādītājs, sistēma raida skaņas signālu un uzrāda brīdinājumu.
Palīgsistēma kustības uzsākšanai kāpumā (HSA)

Papildus drošība

Uzsākot kustību kāpumā, palīgsistēma pietur bremzes vēl 2 sekundes pēc bremžu pedāļa tlaišanas, tādējādi neļaujot automobilim ripot atpakaļ.

RISE virsbūve

Radīta, lai aizsargātu tevi

RISE (Reinforced Impact Safety Evolution) virsbūves īpaši veidotā struktūra absorbē un izkliedē trieciena enerģiju sadursmes gadījumā, tādējādi samazinot traumu gūšanas risku. Lai ievērojami samazinātu virsbūves svaru, vienlaikus saglabājot augstu sadursmes drošības līmeni, konstrukcijā ir izmantotas daudz augstas stiepes tērauda plāksnes.
Stingra, viegla virsbūve
Stingra, viegla virsbūve

Drošs aizsardzības apvalks

L200 virsbūve ir izcili izturīga un viegla, jo ir izgatavota no tērauda plāksnēm ar augstu stiepes izturību. Tas palīdz nodrošināt arī augstu drošības līmeni sadursmes gadījumā.
7 SRS Airbag System
7 gaisa drošības spilveni

Aisardzība automašīnā ikvienam

Priekšējie, sānu, aizkarveida, kā arī vadītāja ceļgalu gaisa drošības spilveni samazina traumu gūšanas risku un smagumu sadursmes gadījumā.

Regulējams ātruma ierobežotājs

Uzturiet pastāvīgu ātrumu

Šī sistēma neļauj automobilim pārsniegt vadītāja iestatīto ātrumu. Ja iestatītais ātrums tiek pārsniegts, instrumentu panelī tiek parādīts brīdinājuma signāls un atskan skaņas signāls. Ievērojiet: braucot lejā no kalna, varbūt vajadzēs nospiest bremžu pedāli, lai nepieļautu ātruma pārsniegšanu.