Braukšana

Sajūtiet jaudu. Sajūtiet vadāmību. Sajūtiet jaunu komforta līmeni, kas pieejams pilnīgi jaunā automobiļu klasē. L200 mainīs Jūsu uzskatus par iespēju nokļūt no vienas vietas citā.

Super Select 4WD-II sistēma

Pārliecinoša vadāmība visos apstākļos

L200 ir aprīkots ar Mitsubishi leģendāro pilnpiedziņas sistēmu Super Select 4WD-II, un vienmēr ir gatavs jebkam. Šī izcili mūsdienīgā pilnpiedziņas braukšanas sistēma kontrolē katram ritenim piemēroto jaudu un bremzēšanu, lai panāktu maksimālu stabilitāti un vilcējspēku uz jebkādām ceļa virsmām. Selektora grozāmais slēdzis centrālajā konsolē ļauj pārslēgt dažādus uzstādījumus. Izvēlieties 2H normāliem ceļiem vai 4H skarbiem ceļiem – uzstādījumus var mainīt braukšanas laikā ar ātrumu līdz 100 km/h. Kad ceļa apstākļi kļūst skarbi vai nonākat bezceļu apvidū, apturiet automobili un ieslēdziet 4HLc vai 4Llc uzstādījumu.

Off-Road režīms

Lielāka jauda, kad tā ir nepieciešama

Uzlabojiet L200 vilcējspēku vēl vairāk ar bezceļu režīma selektora slēdzi. Tikai nospiediet pogu, līdz vajadzīgais režīms parādīsies instrumentu paneļa multiinformācijas displejā. Izvēlieties uzstādījumus Gravel (Grants), Mud/snow (Dubļi/ sniegs), Sand (Smiltis) vai Rock (Akmeņi).

Hill Descent Control

Jūtieties droši uz stāvām nogāzēm

Jātiek lejā pa viltīgu nogāzi? Ieslēdziet Hill Descent Control (slēdzis atrodas tieši zem 4WD selektora grozāmā slēdža). L200 automātiski iedarbinās bremzes, lai uzturētu pašreizējo braukšanas ātrumu. Līdz ar to varēsiet koncentrēt visu uzmanību uz stūrēšanu, nedomājot par bremzēšanu.

Priekšējās disku bremzes

Uzlabota bremzēšanas efektivitāte

Modeļi ar 18 collu riteņiem ir aprīkoti ar palielinātām priekšējām ventilētām disku bremzēm. Tās nodrošina labāku bremzēšanas efektivitāti. Tas ir tikai vēl viens no līdzekļiem, kā jaunā modeļa L200 droši stājas pretī visdažādākajiem pārbaudījumiem.

6 ātrumu automātiskā ātrumkārba

Pārslēdzies viegli uz Sporta režīmu

Pateicoties optimizētajiem augstākajiem pārnesumu diapazoniem, uzlabota degvielas ekonomija, un motora darbība ir apbrīnojami klusa, arī braucot lielos ātrumos. Bet, ja ir vajadzīga totāla kontrole, Sporta režīms ļauj pārslēgt pārnesumus uz augšu vai uz leju ar vieglu sviras nospiešanu.

6 ātrumu manuālā ātrumkārba

Izvēlies pats, kad pārslēgt

Ja izvēlaties manuālo pārnesumkārbu, tad visos braukšanas apstākļos varēsiet izmantot sešu ātrumu vadības priekšrocības. Vienmērīgu un vienkāršu pārslēgšanos nodrošina robusts ātrumu pārslēgs kombinācijā ar vieglu sajūga darbību.

2.2 Litre Turbo dīzeļdzinējs

Spēcīgs un ekonomisks dzinējs

Pateicoties vieglam alumīnija dzinēja blokam un augstas precizitātes common-rail tiešās iesmidzināšanas sistēmai, šis dzinējs nodrošina ļoti efektīvu degvielas patēriņu, zemas CO2 emisijas, kā arī dinamisku jaudu un augstu griezes momentu, kas noder gan darba, gan atpūtas braucieniem.

Uzlabota piekare

Izlīdzina ceļa negludumus

Priekšgalā automobilis aprīkots ar izturīgu dubultas dakšas amortizatoru ar vītām atsperēm un stabilizējošu stieni, bet aizmugurē – plakanatspere virs ass. Ieguvums ir stabila, komfortabla gaita arī visskarbākajos apvidos.

Lai uzzinātu vairāk par L200, dodieties uz sadaļu ārējais dizains.