Ārējais dizains

L200, mantojis iepriekšējām paaudzēm raksturīgās eksterjera līnijas, ir kļuvis vēl sportiskās un vēl elegantāks. 
Aerodinamisks dizains

Aerodinamisks dizains

Radīts, lai būtu vēl labāks

Pateicoties modernām datorsimulācijām un ilgstošiem testiem vēja tunelī, Mitsubishi inženieri ir panākuši to, ka L200 var lepoties ar vienu no zemākajiem gaisa pretestības koeficientiem (0.42 Cd) savā klasē. Tas ne tikai padara automobiļa gaitu stabilāku un ļauj ekonomēt degvielu, bet arī nodrošina labāku komfortu salonā sēdošajiem, pateicoties zemākam trokšņu līmenim.
Large Cargo Bed
Liela kravas kaste

Vieta lielām kravām

Ietilpīgās kravas kastes konstrukcija ir ievērojami uzlabota, lai nodrošinātu lielāku tās izturību, kas tādējādi ļauj droši pārvadāt līdz pat tonnai smagus priekšmetus. Kravas kaste ir veidota tā, lai tajā ērti varētu novietot standarta eiropaleti. Arī smagāku vai lielāku kravu pārvietošana nebūs problēma, jo ar L200 var vilkt līdz pat 3.1t smagu piekabi.
Suspension and construction
Piekare un konstrukcija

Izturīgs, uzticams “darba zirgs”

Robustā piekare aprīkota ar dubulto šķērssviru ar spirālveida atsperēm un stabilizatora stieni priekšgalā un virs ass novietotām plakanatsperēm aizmugurē. Stingrais motora nodalījums un dubults motora pārsega drošības mehānisms nodrošina lielāku izturību un drošību.

Elektriski darbināms durvju spogulis ar pagriezienu gaismas signāliem

Brīdiniet citus autovadītājus apdzīšanas laikā

Elektriski darbināmais durvju spogulis ir aprīkots ar nolocīšanas funkciju, lai pasargātu to no sabojāšanas, novietojot automobili stāvvietā, savukārt durvju spoguļos iebūvētie pagriezienu gaismas signāli ļauj brīdināt velobraucējus un gājējus par to, ka automobilis gatavojas veikt pagriezienu.
l200
Lai uzzinātu vairāk par L200 salonu, spiežiet uz pogas Salons