Interjers

Katra sportiskā vadības paneļa detaļa ir pārdomāta, lai brauciens būtu patīkams un komfortabls. Tūlītējā un precīzā auto reakcija uz vadītāja darbībām liek justies pārliecinātam un izjust kontroli pār mašīnu.

Horizontālā ass

Jūsu ērtībām pielāgots salons

Lai pilnveidotu salonu, “Eclipse Cross” izveidē pielietojām koncepciju “Horizontālās ass” (“Horizontal Axis”). Tas nozīmē, ka instrumentu paneļa dizainā ir vairāk horizontālā līmenī izkārtoti mērinstrumenti, ļaujot visu vieglāk saskatīt un lieki nenovērst skatu no ceļa.

Ērtas sēdvietas

Izbaudiet komfortu un ērtības

Braukšanas prieku gūst ikviens pasažieris plašajā salonā, kurā izmantoti augstas kvalitātes apdares materiāli. Ērtie sēdekļi ar atbalstošajiem polsteriem un plašā vieta kājām ļauj visiem braucējiem justies patīkami pat garākos pārbraucienos. Salonā pietiks vietas pat 5 pieaugušajiem.

Rockford Fosgate® skaņas sistēma

Augstas klases skaņas sistēma

Izbaudiet satriecošu skaņas kvalitāti, ko nodrošina jaunā audio sistēma, kas izstrādāta sadarbībā ar Rockford Corporation. Kvalitatīvu DTS Neural Surround™ skaņu nodrošina deviņi salonā optimāli novietoti skaļruņi.

Smartphone Link Display Audio sistēma (SDA)

Paplašiniet savu pasauli

Smartphone Link Display Audio sistēma atļauj integrēt jūsu ierīci izmantojot Android Auto vai Apple CarPlay. Tas nozīmē, ka variet izmantot Spotify, Google Maps* un citas jūsu iecienītākās aplikācijas. Jūs varat ievadīt kartes iestatījumus, mūzikas atskaņošanu un zvanus, izmantojot tikai balsi – daudz patīkamākam un drošākam braucienam

Jumta lūka

Nepalaid garām neko

Modernā un dubultā jumta lūka rada patīkamu atmosfēru autovadītājam un visiem pasažieriem. Katrs saulessargs ir regulējams atsevišķi, lai ļautu salonā ieplūst patīkamai saules gaismai.

eclipse cross

Lai uzzinātu vairāk par doršības tehnoloģijām Eclipse Cross automašīnā, dodieties uz sadaļu Drošība