Drošība

Augsta līmeņa drošības tehnoloģijas, ieskaitot inteleģento sensoru, kas pārbauda apkārtni un brīdina briesmām, palīdz Eclipse Cross nodrošināt augsta līdzmeņa visās jomās.

Frontālās sadursmes novēršanas bremšu sistēma (FCM)

Drošāk ar papildus uzraudzību

Uztver apkārtējos transportlīdzekļus un gājējus ar kameras un lāzera radara palīdzību. Palīdz novērst frontālas sadursmes vai mazināt to sekas, ja no sadursmes nav iespējams izvairīties.

Adaptīvā kruīza kontrole (ACC)

Palīdz ieturēt drošu distanci

Ar radara palīdzību saglabā uzstādīto distanci no jūsu automobiļa līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim uzlabotai drošībai un jūsu sirdsmieram. Novērš autovadītāja uztraukumus, it īpaši satiksmes sastrēgumos un uz lielceļiem.

Joslu šķēršošanas brīdinājuma sistēma (LDW)

Ja šķērsosiet līniju, auto brīdinās.

Ja automobilis novirzās no braukšanas joslas, kad nav ieslēgts pagrieziena rādītājs, sistēma raida skaņas signālu un uzrāda brīdinājumu.

Automātiskas tālās gaismas (AHB)

Pārslēgs gaismas jūsu vietā

Lai uzlabotu drošību, komfortu un atvieglotu braukšanu naktī, tālās gaismas automātiski pārslēdzas atpakaļ uz tuvajām gaismām, ja priekšā tiek uztverts transportlīdzeklis, pēc tam automātiski pārslēdzas uz tālajām gaismām, pretī braucošajam transportlīdzeklim aizbraucot.

Aklās zonas brīdinājuma sistēma (BSW)

Vairāk nebūs neredzamo zonu!

Šī drošības sistēma izmanto aizmugurējā bamperī iebūvētus radara sensorus, lai uztvertu transportlīdzekļus jūsu aklajās zonās automobiļa labajā un kreisajā pusē. Kad  BSW sistēma ir aktivizēta un pagriezienu rādītāji ir izslēgti, attiecīgajā ārējā atpakaļskata spogulī tiek uzrādīts indikators. Ja kāds transportlīdzeklis tiek uztverts, kad ir ieslēgts pagrieziena rādītājs, indikators attiecīgās puses ārējā atpakaļskata spogulī sāk mirgot, un atskan skaņas brīdinājuma signāls. 

Brīdinājums par satiksmi aizmugurē (RCTA)

Atpakaļgaitā ar pārliecību

Kad RCTA sistēma ir aktivizēta, kombinētajā mērinstrumentu panelī iedegas indikators. Ja aizmugurējā bamperī iebūvētie radara sensori uztver tuvojošos transportlīdzekli, kad transmisijas svira ir atpakaļgaitas pārnesumā, daudzfunkcionālās informācijas sistēmas ekrānā tiek uzrādīts brīdinājuma ziņojums, atskan skaņas signāls, un indikatori abos ārējos atpakaļskata spoguļos sāk mirgot.

360 grādu apkārtskata kamera

Redziet auto no dažādiem leņķiem

Automobiļa priekšā, sānos un aizmugurē novietoto kameru uzņemtos attēlus (tai skaitā panorāmas skatu) iespējams apskatīt dažādās kombinācijās, lai redzētu, kas atrodas aklajās zonās, un atvieglotu automobiļa novietošanu stāvvietā. Automobilis ekrānā var tikt attēlots 7 krāsās pēc jūsu izvēles.

Aktīvā stabilitātes kontrole (ASC)

Stabils auto

Ja riteņi, braucot līkumā vai uz slidenas virsmas, zaudē saķeri, ASC sistēma automātiski pielāgo dzinēja jaudu un uz attiecīgo riteni pielieto bremžu spēku, lai palīdzētu saglabāt kontroli un novērstu izslīdēšanu.

Palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kāpumā (HSA)

Braukšana stāvumā, bez rokasbremzes

Uzsākot braukšanu kāpumā, HSA sistēma neļauj automobilim ripot atpakaļ, kad atlaižat bremžu pedāli, saglabājot bremžu spiedienu vēl aptuveni divas sekundes, līdz tiek nospiests akseleratora pedālis.

Paaugstinātas triecienizturības virsbūve RISE

Radīts, lai aizsargātu Tevi!

Paaugstinātas triecienizturības virsbūve RISE (Reinforced Impact Safety Evolution) īpaši veidotā struktūra asorbē un izkliedē trieciena enerģiju sadursmes gadījumā, tādējādi samazinot traumu gūšanas risku.

Septiņi drošības spilveni

Aizsardzība automašīnā ikvienam

Sadursmes gadījumā, lai jums un pašažieriem nodrošinātu drošību, Eclipse Cross ir aprīkota ar 7 spilvenu drošības sistēmu. Priekšējie, sānu, aizkarveida un autovadītāja ceļgalu gaisa drošības spilveni avārijas gadījumā aizsargā jūs un jūsu pasažierus.

eclipse cross

Ko jūs vēlaties aplūkot nākamo?