Izaicinājums

Nav iespējams paredzēt, kas notiks aiz nākamā līkuma. Pa bezceļiem vai sniegotos apstākļos S-AWC (Super-All Wheel Control) nodrošina optimālu jaudas un bremzēšanas sadalījumu starp visiem riteņiem. Tas nodrošina izcilu stabilitāti un kontroli.

2WD aktīvā stabilitātes kontrole (AYC)

Labāka saķere ar ceļu

Ar Mitsubishi Motors patentēto aktīvo stabilitātes kontroli (AYC), kas izmanto bremzes, lai optimāli sadalītu piedziņu starp labās un kreisās puses riteņiem. Pat tad, ja sniega klātā līkumā pēkšņi ir jābremzē vai strauji nospiežat akseleratora pedāli, jūs saglabājat kontroli pār automašīnu bez papildu stūrēšanas.

Head up Display (HUD) un skārienjutīgais paliktnis

Esi vairāk informēts

Visa svarīgākā informācija projekcijas ekrānā tiek uzrādīta pilnā krāsu gammā tieši virs mērinstrumentu paneļa ērtākai pārskatīšanai. Jūs varat regulēt attēla spilgtumu un ekrāna augstumu atbilstoši savām vēlmēm un diennakts laikam. Ekrāns izbīdās vai nolokās, kad ieslēdzat vai izslēdzat aizdedzi.

Automātiskā Stop & Go sistēma (AS&G)

Samaziniet degvielas patēriņu un emisijas

Automātiskā Stop & Go sistēma (AS&G) samazina degvielas patēriņu un CO2 izmešu daudzumu, automātiski izslēdzot dzinēju, kad automobilis stāv, piemēram, pie luksofora. Tiklīdz tiek atlaists bremžu pedālis, dzinējs nekavējoties tiek iedarbināts, un jūs varat turpināt ceļu.

Tiešās iesmidzes turbo dzinējs

Vairāk jaudas no katra degvielas piliena

Jaunais Mitsubishi dzinējs ar 1.5l motora darba tilpumu un turbokompresoru ģenerē jaudu un iespaidīgus degvielas ietaupījumus. Kad ir nepieciešams pāatrinājums, tad auto reaģē atsaucīgi (0-100km/h 10 sekundēs)

360 grādu apkārtskata kamera

Auto novietošana stāvvietā, bez problēmām.

Automobiļa priekšā, sānos un aizmugurē novietoto kameru uzņemtos attēlus (tai skaitā panorāmas skatu) iespējams apskatīt dažādās kombinācijās, lai redzētu, kas atrodas aklajās zonās, un atvieglotu automobiļa novietošanu stāvvietā. Automobilis ekrānā var tikt attēlots 7 krāsās pēc jūsu izvēles.

S-AWC (Super All Wheel Control)

Labāka saķere ar ceļu

S-AWC dod vadītājam pārliecību jebkuros ceļa apstākļos, apvienojot elektroniski kontrolēto 4WD sistēmu ar Mitsubishi Motors patentēto aktīvo stabilitātes kontroli AYC, kas izmanto bremzes, lai optimāli sadalītu piedziņu starp labās un kreisās puses riteņiem. Pat tad, ja sniega klātā līkumā pēkšņi ir jābremzē vai strauji nospiežat akseleratora pedāli, jūs saglabājat kontroli pār automašīnu bez papildu  stūrēšanas. S-AWC atkarībā no ceļa apstākļiem pielāgo bremzēšanu ar aizmugurējā diferenciāļa palīdzību, tādējādi izlīdzinot automobiļa gaitu. Indikators mērinstrumentu panelī informē jūs par S-AWC sistēmas statusu. Atkarībā no ceļa apstākļiem varat izvēlēties režīmus - AUTO, SNOW vai GRAVEL, lai braukšana līkumos, taisnā trajektorijā un manevrētspēja uz slideniem ceļiem būtu precīza un droša.

Adaptīvā kruīza kontrole (ACC)

Saglabā distanci automātiski

Ar radara palīdzību saglabā uzstādīto distanci no jūsu automobiļa līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim uzlabotai drošībai un jūsu sirdsmieram. Novērš autovadītāja uztraukumus, it īpaši satiksmes sastrēgumos un uz lielceļiem.

Aktīvā stabilitātes kontrole (ASC)

Pat ja jūs paslīdēsiet, auto to nedarīs

Ja riteņi, braucot līkumā vai uz slidenas virsmas, zaudē saķeri, ASC sistēma automātiski pielāgo dzinēja jaudu un uz attiecīgo riteni pielieto bremžu spēku, lai palīdzētu saglabāt kontroli un novērstu izslīdēšanu.

eclipse cross

Lai atklātu vairāk par Eclipse Cross aizraujoši dizainu, ejiet uz ārējais dizains.