Salons

Vēlējāmies, lai ASX būtu patiesi praktisks. Tajā var iesēsties līdz pieciem pieaugušajiem un ir pietiekami daudz vietas bagāžai un mantu glabāšanai, turklāt standarta aprīkojumā iekļautas dažas iespaidīgas funkcijas.

Bagāžas nodalījums

Gatavs jebkādai bagāžai

Nodrošinot 406 litru* ietilpību, ASX izceļas ar vienu no lielākajiem bagāžas nodalījumiem savā segmentā, turklāt īpaši platā atvere atvieglo bagāžas iekraušanu. Salonā iespējams nolocīt aizmugurējos sēdekļus, atvēlot vairāk vietas kravai, turklāt aizmugurējā sēdeklī ir lūka garākam aprīkojumam, piemēram, slēpēm vai makšķerkātiem.

* ietver 13 litru zemgrīdas nodalījumu (ar riepu remonta komplektu).

Card Panel 1 Alt Text
Mitsubishi daudzfunkciju sakaru sistēma (MMCS)

Salons ar plašu savienojamību

Mitsubishi daudzfunkciju sakaru sistēma ļauj vadītājam darboties pārliecināti. Skārienjutīgais ekrāns sniedz tādu informāciju, kā, piemēram, degvielas patēriņš un navigācijas kartes. Braucot atpakaļgaitā, tiek parādīts arī skats no aizmugurējās kameras, un iespējams ērti vadīt audiosistēmu.
ASX Card Panel 2
Smartphone Link Display audio sistēma (SDA)

Paplašiniet savu pasauli

Smartphone Link Display Audio sistēma atļauj integrēt jūsu ierīci izmantojot, Android Auto vai Apple CarPlay. Tas nozīmē, ka variet izmantot Spotify, Google Maps* un citas jūsu iecienītākās aplikācijas. Jūs varat ievadīt kartes iestatījumus, mūzikas atskaņošanu un zvanus, izmantojot tikai balsi – daudz patīkamākam un drošākam braucienam.

Panorāmas jumts

Nepalaidiet garām nevienu ainavu

Panorāmas jumts ļauj justies daudz brīvāk un plašāk, visiem braucējiem radot daudz skaistāku skatu. 

Sēdekļu dizains

Komfortabls jebkurā ceļojumā

Sēdeļi ir paredzēi maksimālam muguras atbalstam, turklāt saglabājot lielu telpu kājām. ASX ir pieejams arī ar elektriski regulējamu vadītāja sēdekli un apsildāmiem priekšējiem sēdekļiem. 
Alt Text

Stūrē integrētas vadības pogas

Viss nepieciešamais uz vietas

Visas Jūsu iecienītās multivides tehnoloģijas, piemēram, FM radio, DAB digitālo radio vai viedtālruni, varat ērti izvēlēties un vadīt, nenoņemot rokas no stūres – tā Jūs nekad nenovērsīsiet skatu no ceļa.
Alt Text
Informācijas displejs

Svarīga informācija vienā vietā

Informācijas displejs līdzās spidometram sniedz noderīgu braukšanas statistiku, piemēram, degvielas patēriņu, ārējo temperatūru un daudz ko citu.
Alt Text
Mantu glabātuves

Mājas visām Jūsu mantām

Priekšējo durvju kabatās ir pudeļu turētāji Jūsu dzērieniem, bet priekšā sēdošajiem ir pieejami grīdas konsoles kastē integrēti glāžu turētāji. Mēs papildinājām aprīkojumu ar divām USB kontaktligzdām, lai Jūsu savas iecienītākās elektroniskās ierīces varētu pieslēgt, kad vien tas ir nepieciešams.
asx
Lai uzzināt par visām drošības tehnoloģijām, kas ir ASX, spiediet uz sadaļu drošība.