Salons

Tik kompaktam apvidus automobilim kā ASX salonā ir pārsteidzoši daudz vietas gan braucējiem virs galvas, gan pie kājām – ne tikai priekšējā, bet arī aizmugures sēdeklī. Komfortablais salons un iebūvētās tehnoloģijas ļaus ar prieku izbaudīt katru braucienu.

Ar viedtālruni savienojama displeja audiosistēma (SDA)

Esi savienots arī kustībā

Centrālajā panelī ievietota ar viedtālruni savienojama displeja audiosistēma (Smartphone Linked Display Audio system – SDA). Šī iebūvētā informācijas un izklaides sistēma ir īpaši uzlabota. Tagad tā aprīkota ar 8 collu displeja ekrānu, augstākas klases navigācijas sistēmu un ātrāku procesoru, kas spēj ielādēt informāciju divreiz ātrāk. Tajā apkopota arī audio un tāda brauciena statusa informācija kā degvielas patēriņš un nobrauktais attālums. Bet, ja ar to vēl nepietiek, SDA ļauj arī pieveinot viedtālruni automobilim ar Apple CarPlay™ vai Android Auto™ starpniecību, lai varētu izmantot iecienītākās lietotnes.

BAGĀŽAS NODALĪJUMS

Gatavs jebkādai bagāžai

Nodrošinot 406 litru* ietilpību, ASX izceļas ar vienu no lielākajiem bagāžas nodalījumiem savā segmentā, turklāt īpaši platā atvere atvieglo bagāžas iekraušanu. Salonā iespējams nolocīt aizmugurējos sēdekļus, atvēlot vairāk vietas kravai, turklāt aizmugurējā sēdeklī ir lūka garākam aprīkojumam, piemēram, slēpēm vai makšķerkātiem.

* ietver 13 litru zemgrīdas nodalījumu (ar riepu remonta komplektu).

Nolokāmi aizmugurējie krēsli

Īpaši garām kravām

Aizmugures sēdeklim ir 60:40 dalījums. Tātad var nolocīt nelielu tā daļu. Tas ļauj pārvadāt bagāžniekā velosipēdus, sērfojamos dēļus un citus īpaši garus priekšmetus, vienlaikus atstājot arī sēdvietas pasažieriem.

INFORMĀCIJAS DISPLEJS

Svarīga informācija vienā vietā

Informācijas displejs līdzās spidometram sniedz noderīgu braukšanas statistiku, piemēram, degvielas patēriņu, ārējo temperatūru un daudz ko citu.  Displejs ir novietots tā, ka ar minimālu acu kustību jūsu redzeslokā nonāk visa svarīgā informācija.

Sēdekļu dizains

Komforts visos braucienos

Sēdekļi ir izstrādāti maksimālam atbalstam. Tie tiek piedāvāti ar ādas apdari vai jaunu, īpaši izturīgu un mīkstu audumu melni/pelēkās krāsās. Var izvēlēties arī elektronisku regulēšanu vadītāja sēdeklim un priekšējo sēdekļu apsildi.

asx

Lai uzzinātu kādas drošības tehnoloģijas ir ASX aprīkojumā, dodieties uz sadaļu drošība.