Ārējais dizains

Masīvais radiatora režģis un vairāk uz ārpusi izvirzītie lukturi piešķir šim automobilim izteiksmīgu jaunu izskatu. To papildina slaidās sānu kontūras un vieglmetāla riteņu diski. Kāpēc saplūst ar pūli, ja var tajā izcelties?

DYNAMIC SHIELD

Aizsardzība un sniegums vienuviet

Ar jaunu augšējo radiatora režģi un bamperu, ASX priekšpuse ieguvusi vēl izteiktātu apvidus automobiļa izskatu. ASX priekšpuse ir veidota DINAMISKO VAIROGA konceptā – unikālu dizainu, kas nodrošina labāku aizsardzību gājējiem un pasažieriem. Savukārt slīpais motora pārsegs ļauj vieglāk saskatīt automobiļa stūrus - līdz ar to ir vēl vieglāk iebraukt stāvvietās un izbraukt no tām

Hi-Tech LED priekšējie lukturi

Labākas gaismas priekšpusē un aizmugurē

Augsti efektīvie LED priekšējie lukturi, dienas braukšanas lukturi un miglas lukturi ir vairāk izvirzīti uz ārpusi, lai labāk apgaismotu ceļu ar intensīvu baltu gaismu. Aizmugurē jauni T-burta formas aizmugures lukturi, LED bremžu lukturi un pagrieziena signāli (indikatori) nodrošina labāku redzamību aizmugurē braucošajiem automobiļiem.

Red Diamond krāsa

Bagātīgāks, piesātinātāks sarkanais tonis

ASX ir pieejams dažādu dinamisku krāsu izvēlē, tostarp tiek piedāvāta jaunā 6 slāņu Red Diamond krāsa, kas piešķir bagātīgāku, piesātinātāku toni.

Elektriskā panorāmas jumta lūka

Izbaudiet apkārtnes ainavas

Panorāmas jumta lūka ļauj gaismai bagātīgi ieplūst salonā. Tā arī nodrošina aizraujošu skatu vērošanu izbraucienos dabā. Vēl izteiksmīgāks salona dizaina akcents, kas rada rāma miera noskaņu, ir maigi klusināts LED nakts apgaismojums gar panorāmas jumta lūkas malu.

18 collu vieglmetāla diski

Iegūstiet sportisku noskaņu

ASX tagad ir pieejams ar jauna dizaina 18 collu diskiem. Tie ne tikai izskatās sportiski, bet arī riteņa rumba ir platāka nekā tradicionālajiem riteņiem, tātad ir mazāk gumijas starp automobili un ceļu. Tas nodrošina precīzāku stūrēšanu un labāku saķeri ar ceļu gan sausos, gan slapjos apstākļos.

asx

Lai uzzinātu vairāk par ASX plašo salonu, dodieties uz sadaļu salons.