Uz ceļa

Viegli novietot stāvvietā. Viegli braukt. Viegli iemīļot. Šis glītais apvidus automobilis (SUV) ir pietiekami kompakts ērtai manevrēšanai pilsētas satiksmē, tomēr vienlaikus pietiekami liels, lai būtu praktisks.

Uzbraukšanas un nobraukšanas leņķis

Brauciens augstienēs

ASX virsbūves forma ir tā izstrādāta, lai tas varētu droši virzīties augšup stāvos pakalnos. Šī forma ļauj tam arī droši braukt lejup no slīpām nogāzēm.

Lāpstiņu pārslēgi

Viegla ātrumu pārslēgšana

Sportiskie F1 stila lāpstiņu pārslēgi uz stūres statņa ļauj pārslēgt pārnesumus ar vienkāršu nospiedienu. Līdz ar to rokas visu laiku paliek uz stūres, un automobiļa vadīšana ir drošāka.

AUTO STOP & GO SISTĒMA (AS&G)

Samaziniet degvielas patēriņu un emisijas

Automātiskā Stop & Go sistēma (AS&G) samazina degvielas patēriņu un CO2 izmešu daudzumu, automātiski izslēdzot dzinēju, kad automobilis stāv, piemēram, pie luksofora. Tiklīdz tiek atlaists bremžu pedālis, dzinējs nekavējoties tiek iedarbināts, un jūs varat turpināt ceļu.

Kruīza kontrole

Vieglāka braukšana lielos attālumos

Kruīza kontrole ļauj automātiski uzturēt nemainīgu automobiļa ātrumu, visu laiku neturot kāju uz gāzes pedāļa. Tas nodrošina mierīgāku sajūtu tālos braucienos. Lai atceltu kruīza kontroli, vienkārši nospiediet bremžu pedāli

Tiešās iesmidzes turbo motors

Ātri reaģējošs, tomēr ekonomisks

ASX ir aprīkots ar jaunizstrādātu 2,0 l 16 vārstu 4 cilindru MIVEC* līnijas motoru. Tas ir pieejams ar 5 pakāpju manuālo vai automātisko CVT ātrumkārbu. Abām versijām ir Auto Stop un Go funkcija. Tā nodrošina pietiekamu jaudu sportiskai veiktspējai, tomēr vieglākais alumīnija motoru bloks ļauj panākt labāku degvielas efektivitāti.

* Mitsubishi Innovative Valve timing Electronic Control – inovatīvā vārstu intervālu noteikšanas elektroniskā vadības sistēma.

SUV iespējas

Bez pūlēm pārvar ātrumvaļņus

ASX piemīt visas apvidus automobiļa priekšrocības. Augstā vadītāja pozīcija ļauj tālāk pārredzēt ceļu priekšā. Augstais klīrenss ļauj vieglāk pārvarēt applūdušus ceļus, ātrumvaļņus un bedres.

asx

Lai uzzinātu vairāk par ASX izteiksmīgo dizainu, ejiet uz sadaļu ārējais dizains.