Braukšana

Mēs izstrādājām ASX kā ikdienas auto. Tas ir viegli vadāms, turklāt ar pilnpiedziņu varat mest izaicinājumus pat bezceļu apstākļiem.
ASX Card Panel 1
Auto Stop & Go sistēma (AS&G)

Samaziniet degvielas patēriņu un emisijas

Automātiskā Stop & Go sistēma (AS&G) samazina degvielas patēriņu un CO2 izmešu daudzumu, automātiski izslēdzot dzinēju, kad automobilis stāv, piemēram, pie luksofora. Tiklīdz tiek atlaists bremžu pedālis, dzinējs nekavējoties tiek iedarbināts, un jūs varat turpināt ceļu.
Card Panel 2 Alt Text
Bezkontakta atslēgas

Atveriet automašīnu bez atslēgas

Paturiet atslēgas drošībā jūsu kabatās vai somā. Atveriet un iedarbiniet automašīnu, neizņemot atslēgas.
Alt Text

Augsta sēdpozīcija

Pārredziet ceļu labāk

ASX ir ar paaugstinātu sēdpozīciju. Redzot tālāk, jums ir vairāk laika izvairīties no potencionālajām briesmām.
car panel 1a alt text
SUV spējas

Neaizkavējas pie šķēršļiem

Augstais klīrenss samazina raizes par pēkšņiem plūdiem, ātruma ierobežotājiem vai bedrēm. Lai gan tas nav pārāk augsts, tomēr iekāpšana un izkāpšana no ASX ir ļoti ērta.
card panel 2a alt text
Pilnpiedziņa

Pauguri un kalni, dodamies jūs iekarot

Pilnpiedziņa palīdz auto tikt galā ar nelīdzenu ceļa virsmu un nodrošina labāku vilces spēku sliktos laikapstākļos. Esam gatavi piedzīvojumiem? Runājot par piedzīvojumiem, jāatzīmē, ka ASX spēj vilkt līdz 1200kg smagu treileri vai piekabi.

Viedā braukšana

Atklājiet viedo braukšanu

100 gadu ilga attīstība un izgudrojumi ir ļāvuši uzprojektēt mūsu jaunākos dzinējus. Tie nodrošina nepārspējamu jaudu, zemas emisijas un 5 gadu/100 000 kilometru garantiju.

Kruīza kontrole

Ērti tālāki pārbraucieni

Automobiļa braukšanas ātrums tiek saglabāts nemainīgs bez nepieciešamības turēt kāju uz akseleratora pedāļa, padarot garākus pārbraucienus daudz patīkamākus. Nospiežot bremžu pedāli, sistēma tiek atslēgta. 

Atpakaļskata kamera

Viegli novietot automašīnu

Automašīnā, ieslēdzot atpakaļgaitu, tiek ieslēgta HD atpakaļgaitas kamera, kas ļauj viegli saprast, cik daudz vietas ir automašīnas novietošanai.
asx
Lai uzzinātu vairāk par ASX dizainu, ejiet uz sadaļu ārējais dizains